Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok megható, ötletes,...

Mondanátok megható, ötletes, kreatív módot, hogy adjam a párom tudtára, hogy apa lesz?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Számomra ezek erőltetettek. Főként ha nincs saját ötlet, bármelyiket, amit mondunk csak tucat"poén".


Én simán vittem a pozitesztet, ketten néztük és vigyorogtunk neki...


De pampó, teszt becsomagolva, apró célzások, fénykép a tesztről, első UH kép (ha addig kibírod) stb.

2016. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én most teszteltem pozit. a férjemnek 22én lesz a szülinapja, és igen ahogy az első mondja, már elcsépelt dolog de én akkor szeretném vele tudatni, ha kibírom. 22-e előtt el szeretnék menni dokihoz, hátha kapok képet, és akkor azt adom neki egy kis rugival, vagy képeslappal...stb. nem érdekel hogy mennyire számít "tucat megoldásnak" biztos örülni fog, akár hogy is tálalom fel. ha meg nem bírom ki addig akkor egyszerűen közlöm hogy terhes vagyok a pozi tesztet a kezembe szorongatva.
2016. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Cuki :) Gratulalok! En sem szeretem a sablon dolgokat, pl bögrét adni ajándékba, bonbont annak aki annyira nem fontos neked, meg stb.. de ugygondolom egy ilyen dolog azert kicsit mas.. ezert annyira nem zavar ha kicsit sablon leszek..
2016. nov. 4. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi együtt vártuk ki a teszt eredményét. Szerintem pont az apukának nem kell ilyen sablonos dolog, hisz nyilván tudja hogy kisbabát szeretnetek. Most is így fogjuk csinálni a második babánál. A nagyszülőnek tartottuk meg a fent is leírt meglepiket pl uh kép.
2016. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Szia szívem, de jó, hogy hazajöttél. Képzeld, apa leszel!"
2016. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!