Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kreatív anyukák, kismamák!...

Kreatív anyukák, kismamák! Ötleteket várok!?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva lesz az esküvőnk és ott szeretnénk bejelenteni mindenkinek, hogy milyen nemű lesz a babánk. (Azon a héten mennénk el, hogy megtudjuk mi is) Valami szuper ötletet várok, hogy tegyük ezt meg. :) Előre is köszönöm! :)

2015. júl. 29. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nem akarok ünneprontó lenni...de biztos vagy benne, hogy ez másoknak is olyan bombasztikus hír mint nektek? :) mert még ha azt jelentenétek be, hogy babát vársz...az nagy hír...de hogy milyen nemű :)

najó, tegyük fel hogy másnak is olyan nagy hír, mert mondjuk évszázadok óta csak lányokat nemzetek és fiú lesz.


mondanám, hogy legyen a dekor kék, és ott mondjátok el, hogy ez minek köszönhető...de gondolom már túl vagytok a dekoron.

mi lenne ha a tortán a nászpár mellé kerülne egy kisfiú gyerek is? Ha lesz torta, és lesz nászpár.

2015. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen az esküvői torta belső krémbe kék vagy rózsaszín :) Amerikai szokás, de egész esküvő alatt lehetne tippelgetni és a végén a sütinél tudnák meg a választ, az első szeletnél :)
2015. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2015. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

" egész esküvő alatt lehetne tippelgetni"


az embereket nem érdekli ez a téma annyira, h egész esküvő alatt tippelgessenek, meg izgalmukban lerágják a körmüket. Ez csak a szülőknek ilyen izgi, mások csak tudomásul veszik, h fiú lesz vagy lány lesz és kész. Gratuláció, ennyi.


Szerintem nem esküvőre való ez a felvetés egyébként.

2015. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Te mindig ilyen keserű vagy? Miért nem lehet mások öröméért örülni? Az esküvő a párról szól és nem a vendégekről. Az ő örömükért jönnek össze azok, akik szeretik őket. Aki pedig szereti őket, velük izgul és velük örül, az esküvő miatt, a baba miatt, még a baba neme miatt is. Ha téged nem érdekel, az érthető, de aki érzelmileg érintett, az képes másokkal együtt örülni.
2015. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Hirtelen az ugrott be, hogy az esküvői torta színe árulná el a baba nemét. :)
2015. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rajta egy kis kék cipő, vagy rózsaszín cipőcske marcipánból megformálva.
2015. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el 4D-re és a videófelvételt vetítsétek le ott nagy képen. Persze ehhez az kell hogy "rendesen" lehessen látni a baba nemét :) De a tortakrémes ötlet is jó :) Vagy esetleg kék/rózsaszín menyecskeruhába öltözöl át? Hirtelen ennyi jutott eszembe. Megkérdezhetem hány hetesen lesz az uh?
2015. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem keserűség kérdése

Én sem tudom elképzelni, hogy mások tűkön üljenek az én gyerekem miatt.

Ezt tudom elképzelni, hogy:kislány- reakció: húúú

Kisfiú-reakció: húúú

A

2015. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, jelzem, nem ugyanaz mint a 4-es.

de ettől független én is úgy gondolom, hogy ez maximum a szülőknek nagy hír, meg neked, aki a gyermeked várod..nyilván mindenki osztozik az örömötökben, de akkor is túl spilázzátok. A nagy napotok lesz, ennél fényesebb már nem is lehetne, abszolút a középpontban vagytok, szerintem rá tenni még egy lapáttal nagyon erőltetett. És ezt nem a keserűség mondatja velem, boldog ember vagyok, családdal köszönöm szépen :)

2015. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!