Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira rossz ez igy, mit tegyek?

Annyira rossz ez igy, mit tegyek?

Figyelt kérdés

masodik babankat varjuk, es hat nem terveztuk a kistestvert, de megbeszeltuk es megtartjuk, mostnar a 13 hetben vagyok, nem sajnaltatni akarom magam, de annyira el vagyok keseredve, a parom egyaltalan nem egyutt erzo a terhessegi tunetekkel kapcsolatban, nem erti meg h hulla vagyok allandoan, a hanyas a hanyinget a faradtsag erzet tonkre vahja az egesz napomat, es o allabdoan csak baszogat azzal h en allandoan faradt vagyok, olyan vagyok mint egy zombi, mar sirni tudnek komolyan, a kisfiammal egyedul vagyok aki persze egesznap aktiv, gondoskodom rola ey ellatom rendesen, jatszok vele stb.. amit kell... kiborit h a parom nem erti meg h na valyon miert vagyok faradt es miert tudnek mar aludni 5-6ora fele,


tudhatta vna h ez ezzel jar, kisfiamnal szazszor rosszabb volt, vele majdnem kiszaradtam, igazan lehetne egyutterzobb en ugy gondolom,


semmiben nem segit, latja h mar a labamon alig allok mikor csinalom a dolgom es csak kifiguraz, megjegyzeseket tesz, h azert egy filmet remelem megnezunk este ... vagy h legalabb sex lesz, nem szo szerint de ez a lenyeg,


raadasul most huvelygombam is lett amit kezelek, es ugy nez ram mintha nem ertene miert van, elmagyaraztam h terhesen nagyobb az eselye h kijon, de mondom volt az elozo terhessegnl is, tudod....


folyamatosan celzasokat tesz h en megcsalom ot, eskuszom az egre a fiam eletere meg ha lett is vna meg lenne is ra alkalmam nem tettem es nem is tennem meg,


teny es valo h a kapcsolatunk nem a legtokeletesebb, mindig viharfelhok vannak felettunk, teljesen kikeszit ez az egesz, pl tegnap egy csopo csak miatt ugy kiverte a hisztit h az nem letezik l, elhordott engem mindenfele ku..vanak meg az anyamat szidta... persze fogtam magam es a fiamat elmentunk otthonrol, h ne veszekedjunk a fiam elott, stb...

most ugyahogy kibekultunk de annyi annyi olyan dolog van meg amit egyszerue. nem tudok megbocsaltani, tul tenni magam rajta, nem tudom h tegyek tul magam mindenen,


egyszer elhagytam egy nagyon durva veszekedes miatt ahol malydnem ott maradtam, konyorgott esedezett h minden mas lesz megvaltozik, bizram ebbem h rendben adjunk meg egy eselyt ennek a kapcsolatnak a kifiam vegett is, de mostnar nagyon kezdem banni h ujra egyutt vagyunk, akkoriban egy anyaotthonba szoktunk a kisfiammal, most nem tudom h h tudnam megoldani ugy h mindem rendben legyen babat varok, van egy kisfiam... ugy erzem h ez a kapcsolat mar n fog mukodni, nem tudom mit tegyek, nem akarom megegyszer a fiamat kitenni annak a helynek, segitsegem nulla, parom miatt mindenki elfordult tolem, alig vartam mar h kisfiam oviba jarjon h vegre mehessek dolgozni es most meg ismet kiesik 3evem h sajat sorsomat\sorsunkat tudjam megoldani, itt sajnos bolcsi nincs, h majd a masik kisbabat esetleg bolcsibe jarassam amig en dolgozom,


annyi fajdalom van meg bennem, orakat rudnek irni, senkivel nem tudom megbeszelni a bajaimat gondjaimat, banatomat, ugy dontottem ide irok egy kicsit, nem sajnaltatni akarom magam csak jol esett ennyot is kiirnom magambol bar vna meg amibol konyvet lehetne irni, koszonom ha elolvastad


2016. nov. 4. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerült jól értelmeznem a szöveget (nem volt könnyű), akkor te már elszöktél ettől a bunkótól egy anyaotthonba a fiaddal együtt, most pedig terhes vagy. Tudom, hogy van bajod most elég, de egy kérdés nem hagy nyugodni. Ha tudod, hogy ilyen a pasid, egy aljas féreg, akitől félsz. Hogy tudsz vele lefeküdni? És, ha már megteszed mi a fészkes fenéért nem védekezel?

Ez már megtörtént. Erre csak jómagad tudod a választ. Nincsenek szüleid, családod, ahová mehetnél?

Senkid sincs?

Akkor menj anyaotthonba megint. Mást nem tudok javasolni. Az anyaotthon gondolom még mindig jobb, mint egy állattal együtt élni.

2016. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kiabrandito ferfivel lefekudni sem tudnek, a kozos gyerek meg egyenesen kizart!!!
2016. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd, hogy szereted:/


Miert nem tanultal a sok rosszbol?!

2016. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát,most le fognak pontozni, de vállalom!

Ha mi.leírjuk,hogy mit tegyél,megteszed? Te is tudod mit kéne tenned,de nem.csinálod.

Már a terhesség előtt is tudtad,mit kell tenned,de te inkább még egyszer teherbe estél.

Innentől még inkább függő maradsz ebben a helyzetben!

Én nem tudlak megmenteni,sőt,itt senki sem tud! Csak te magad tudsz változtatni!

2016. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A párodtól ne várj megértést, támogatást. Nyilván te is tudod, hogy változni sem fog, sőt. Most terhesen, meg majd egy újszülött babával még inkább ki leszel neki szolgáltatva. Két gyerekkel sajnos még nehezebb lesz eltűnni, új életét kezdeni.

Nagyon abortusz ellenes vagyok, de most a te erdekedben, és főleg a kisfiad érdekében ez lett volna a jó megoldás.

Ha maradsz egy bantalmazo kapcsolatban, előbb - utóbb valami visszafordíthatatlan fog történni veletek. Menj el most újra anyaotthonba, menj másik városba, ahol van bölcsőde a kicsinek.

2016. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Màr bocs, de te teljesen hülye vagy. Ilyen emberrel bevàllalni még egy gyereket?

Fogd magad és menekülj amìg lehet. Ha nem teszed lehet pàr hónap múlva megint tettlegességig fajul a dolog,hiszen te egyre fàradtabb leszel. Ràadàsul a menekülés is nehezebb görcsölgetve,bàlnaként,mint most viszonylag fitten.


Anyaotthonba menj vagy csàóba. Lehetőleg màsik településre,mondjuk egy nagyobb vàrosba. Ha tudsz akkor fizu utàn lépj le,amennyi pénzzel csak tudsz. Szükségetek lesz rà.

Nane is tud segìteni.

[link]

2016. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%

Kedvesek vagytok de tenyleg...a kerdezo csak ki szerette volna irni magabol azt a sok banatot amit most erez ti meg leoltjatok, hogy miert igy meg ugy csinalja, tisztara mintha jogotok lenne biraskodni barki felett.

Kedves kerdezo! Noha en nem vagyok ilyen helyzetben, de igy varandosan teljesen at tudom erezni a problemadat. Szerintem a megoldas a te kezedben van, probald lelkileg egy kicsit osszeszedni magad, es bar az anyaotthon sem lehet valami jo, de meglatasom szerint meg mindig nyugodtabb lenne nektek ott, mint ahol most vagy allando feszultsegben. A helyi vedononek el kellene mondanod a problemat, es szerintem tud segiteni. Gondolj a kisfiadra, ő csak rad szamithat, es a szuletendo gyermeked is. Hidd el, ha te is hiszel benne, es nem hagyod magad lelkileg osszetorni, akkor minden szepen rendezodik idovel. Ha ugy erzed, hogy ez a kapcsolat mar nem lesz soha jobb, akkor neked kell kezbe venned a sajat sorsod. Hidd el, hogy kepes leszel ra, es sokkal erosebb leszel, mint ahogyan azt hinned. A gyermekeid jovoje miatt muszaj osszeszedned magad... En drukkolok neked!!!

2016. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!