Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20+4 hetes terhessegnel nem...

20+4 hetes terhessegnel nem rossz ha a méhlepény I. fokban érett?

Figyelt kérdés
Voltam genetikai ultrahangon ahol ez van rá írva a papíromra. Bár a doktor azt mondta minden rendben, mivel most nem a magán orvosomhoz mentem ( az ilyen genetikai szuresekre a kórházba kell menni) és a doki se volt túl beszédes kedvében kicsit elbizonytalanodtam. Azt olvastam hogy a 25. hétig 0 érettségű és után lesz I. érettségű. Volt valakinél hasonló, okozott valami gondot?

2016. szept. 8. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a doki más egyebet rendben talált, akkor valószínűleg minden jól van. Ha gond lett volna, szólt volna, mivel neki sem előnyös, ha azt, mondja mindenre, hogy ok, közben probléma van. Ne aggódj, ha baj lesz, szólnak időben.
2016. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen én is ebben reménykedem. Csak sajnos a kórházi ellátással nincsenek túl jó tapasztalataim. Még anno amikor nem terhesen oda jártam nőgyógyászati vizsgálatra nem egyszer előfordult hogy ott mindent rendbe találtak, és utána magán orvosnál derült ki hogy még sincs minden rendben. Amit persze én is sejtettem, mivel voltak jelei. Ezért nem bízom annyira a kórházi vizsgálatokban. Persze megyek pár nap múlva a saját orvosomhoz ő megfogja nézni, és biztos szól ha baj van, csak első terhesség és kicsit megijedtem. De köszönöm a segítséget! :)
2016. szept. 8. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a legtöbb amit tehetsz, egy magánorvos többet mond, s legalább megnyugszol. Kívánom, hogy legyen minden problémamentes :)
2016. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. szept. 8. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg kicsit korai, de önmagában nem gond. Ha III. fokban érett, akkor lehet probléma, mert nem tudja úgy ellátni már tápanyaggal a babát. De attól még messze vagy, lehet nem is lesz annyi.

Érdekes, mert anno az első terhességemnél nekem is már 18-20 hetes genetikai UH-on I. fokban érett volt, de aztán az maradt a végéig. Legalábbis akkor 33 hetesen néztek utoljára, és még akkor is azt mondta a doki.

A másodiknál meg még 21 hetesen is 0. érettségű volt.

Szóval ez még nem jelent semmit, egyáltalán nem biztos, hogy ilyen ütemben érik tovább.

2016. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. szept. 9. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!