Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes terhes vagyok Neo...

21hetes terhes vagyok Neo citrant írtam igaz semmi baj nem lesz?

Figyelt kérdés
Megfáztam és orvosom azt mondta ihatom kb 5db-ot megírtam de interneten azt olvastam nem szabad. Már nem iszom!! Lehet ebből baj hogy ittam?
2016. nov. 4. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz ennyitől, ne aggódj, de szerintem ne idd tovább. Inkább igyál mézes, citromos forró teát, vagy tőzegáfonyát.
2016. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szedem többet nem szeretném hogy baja legyen a babának. Kamilla teát iszok citromosan mostmár
2016. nov. 4. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Hàt ha koncentràltan, azaz egy nap alatt ittad meg, az biztos nem volt olyan jó.


De ennyitől még valószìnű nem lesz baj. Azt szoktàk mondani, hogy a rendszeresen szedett gyógyszerek okoznak/ okozhatnak kàrosodàst. Főleg a terhesség első és utolsó 3 hónapjàban tilos szedni pl a neocitrant is, meg csomó màs gyógyszert is.

Legközelebb nézd meg mit vehetsz be, mielőtt bàrmit beszedsz.

2016. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!