Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes terhes vagyok! Az a...

21hetes terhes vagyok! Az a problémám, hogy mostanába elég gyakran, de főleg este nehezebben kapok levegőt! Ez természetes most?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ilyenkor már elég nagy a méh, egyre jobban összenyomja a belső szerveket, feljebb tolja a tüdőt is. Emiatt van ez a nehéz légzés. Nem akarlak elkeseríteni, de ahogy nő a baba, egyre nehezebb lesz. Ha majd leszáll a méhed (beilleszkedik a pici feje a medencekimenetbe) úgy a 36. hét környékén, jobb lesz. Addig meg kitartás, ha légszomjad van, feküdj rövid időre a hátadra, a kinyújtózás jól fog esni!
2010. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem korai még ezt érezni... A méhed 1 ujjnyival van köldök felett, nem olyan nagy az még...

21 hetes

2010. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem korai ezt érezni.Én 23 hetes vagyok,és nekem is előjött ez 2-3 hete.Ebben a korban ez egy terhességi tünet.
2010. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ennyi idősen, pedig alig látszott a pocim. Attól még a belső szervek helyzete átrendeződik.
2010. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem már kb a 19. héttől van ez. Elmúlik, ne aggódj, valahogy csak kibírjuk :)
2010. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A másodiknak: és szted ez nem olyan nagy még? normál esetben jóval lejjebb van...


amúgy én is ezt érzem mostmár 3 hete...


24h km

2010. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valamennyire sikerült megnyugodnom!Köszi csajok,azt hittem ez csak nálam,és hogy vmi bajom van!!!Köszike
2010. jan. 18. 13:19
 8/9 A kérdező kommentje:
És ez ellen nincs valami amit lehet tenni esetleg hogy jobb legyen??
2010. jan. 18. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem már márig van pár hete pedig csak most kezdem a 17-et. Hát tenni nem hiszem, hogy lehet valamit, szerintem ki kell birni. :-)
2010. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!