Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik norm uterus benne...

Csapó Renáta kérdése:

Létezik norm uterus benne praemenstruátios endometrium mestruáció előtt egy héttel?

Figyelt kérdés
Létci segítsetek a héten voltam dokinál mert az utolsó menzim késett és csak egy napot volt október 10 azóta szurkál a hasam mindjárt megjőn érzés enyhe szédülés meg fáradékonyság a doki hüvelyultrahangot csinált és rá kérdezett nem e érzem magam terhesnek,elmondtam a tüneteket ő erre ha a teszt pozitív akkor ez kialakuloban lévő petezsák láttam is.De negativ lett akkor reménykedthetek hogy baba szerintetek köszönöm a választ
2016. nov. 4. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit làttàl? Nem értem,menstruàció előtti méhnyàlkahàrtya normàl méretű méhben- ez nem utal terhességre. Ha làtott vmit a doki miért nem olyan leletet adott?

Ha tüneteket éreznél akkor nyoma is lenne a terhességnek, ha màst nem, de felritkulàst màr kellett volna làtni.

Nem bìznék a helyedben a babàban, persze érjen pozitìv csalódàs, de most semmi nem utal terhességre.

2016. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz van a leleten latinul, amit kerdeztel: menstruaciot megelőző nyalkahartya.

Semmi nem utal terhessegre a lelet alapján.

2016. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jo köszönöm a válaszokat csak azt nem értem hogy a doki miért mondta azt hogy ha a teszt pozitív akkor amit lát az kialakuloban lévő petezsák.Voltam már

menzi előtt és soha nem volt ilyen meg a tüneteket sem tudom hova rakni.Na meg azt sem hogy vizsgálat közbe megkérdi hogy nem e érzem magam terhesnek ez fura

2016. nov. 5. 07:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Màr bocs de az orvosod a fura. Ha làt vmit akkor azt ìrja kérdőjellel, hogy grav. De akkor egy hét múlva visszahìv, hogy megnézze nőtt e az a valami. Arról nem is beszélve hogy elküld vérvételre és nem arra hagyatkozik,hogy te terhesnek érzed e magad...

Olyan nincs hogy làt vmit, és még leletet sem ad...

2016. nov. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek a Szekszárdi orvosok volt olyan rá kérdeztem hogy mitől van és azt válaszolta hogy nemtudom de sajnos magán orvoshoz meg nemtudok elmenni
2016. nov. 6. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!