Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+1 napos terhes vagyok, a...

37+1 napos terhes vagyok, a baba még nincs be illeszkedve a medencébe, a doki szerint már lent kellene lennie. Mi lesz ha nem illeszkedik be?

Figyelt kérdés
A fejkorfogata 32,7 cm . Súlya: kb.3200 gr A doki szerint "nagy " a feje lehet nem fér be. Meglátjuk,1 hét múlva kell mennem megint. Szóba jöhet a császár? Még nem mertem rákérdezni.

2016. nov. 4. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bàrmikor beilleszkedhet. Nekem pl mindkettő a szülés előtt 1 óràval ugyan be volt illeszkedve, de kimozdìtható volt. Szóval nyugi. A babàk àtlag fejkörfogata 34cm. 36 cm vagy afelett nagy a fej. Nekem mindkettő fejkörfogata 36 felett volt. Mégis kibújtak :-)

Van még ideje beilleszkedni. A csàszàr meg mindig szóba jöhet, ha baj van. De emiatt egyelőre téged nincs ok csàszàrozni.

2016. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én előre nem izgulnék emiatt. Nekem elvileg minden adott volt a természetes szüléshez, aztán 10 óra vajúdás és 1 óra kitolás után mégis császározni kellett.
2016. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem tudom segítek-e vele, de kérdmsedre válaszolok:

nekem sose ment le a hasam, pedig ideje lett volna. Emlékszem, 15.jan. 9én(péntek) voltunk dokinál mondta,hogy hétvégén találkozunk., én meg mosolyogtam,hogy ja persze( amúgy teljesen pontos csajszi lett:) 11-re) kiderült, kb.30 cm-es zsinór volt, valószínű ezért nem ment le. Feje:35 cm!!!! ( doki szerint épp kifért, mert átlag 31-32, ezért vágott sajna, pedig nem szokása)

tény mondta, hogy gondolkodott császáron(közben mondta) de kitágultam,úgyhogy normálisan született.

Tehát szerintem ez doktiól is függ. Én dokim abszolút természetes párti... Mikor kértem eda-t mondták korai, rá 1 órára meg már nem kaptam mikor kérdeztem....hát tök jó:D

2016. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolso, ez nem igaz. 35os fejkorfogat az atlag a babaknal. 31-32 az nagyon kicsi.


[link]

2016. nov. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meglett a baba?
2016. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen meg lettultnhet szerdan. Sima szülésnek indult, 10 perces fajasokkal bementünk, de sajnos másnap reggel leállt a fájás. Hiába kaptam oxitocint nem haladt.Mint kiderült a feje nem volt jól beilleszkedve.....császárral megszuletett. 3000 gr 51 cm 34 fejkorfogat
2016. dec. 1. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!! :)
2016. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!