Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haskeményedés - alul vagy...

Haskeményedés - alul vagy fölül? Ez az, vagy nem?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok, és néha érzem, hogy a hasam felül, a gyomrom vonalában, szinte a mellek alatt bekeményedik. Olyan kemény lesz, mint a beton. Ez haskeményedés vagy nem? Az nem alul, a köldök körül lenne?
2016. nov. 5. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A méh fundusa 20 hetesen éri el a köldök vonalat. A gyomrodnál egyelőre semmi babához kapcsolódó dolog nincs.


Úgyhogy ez 100%-ig nem az.

A méhed most valahol a szeméremdomb és a köldökvonal között fél úton ér véget.

Az alatta lévő rész keményedhet, bár ez kevéssé valószínű.


Többedik babával mondjuk keményedik hamarabb, de gondolom első, mert különben tudnád milyen, amikor keményedik...

2016. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Második baba, elsőt soha nem éreztem keményedni, vagy csak nem tudtam, hogy az az.

Akkor ez nem az szerinted?

2016. nov. 5. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem az egész pocakod keményedik be, tehát csak alul vagy csak felül akkor az akkor csak feszül. Pocakkeményedéskor az egész has összetömörül egy hatalmas gömbbe, és kőkemény.

16 hetesen pedig a baba még biztosan nem érte el a gyomrod vonalát, szóval nem hiszem, hogy ez az lenne.


35 hkm

2016. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már kezdtem nagyon megijedni
2016. nov. 5. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!