Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 honaposan normalis ha...

Bernadett Dett kérdése:

5 honaposan normalis ha fajdogal a hasam es neha szurkal lent a bal oldalamnal?

Figyelt kérdés
Szerdan megyek doki de azert jobb masoktol is tudni hogy ki mit erzett es hogy normalis e a 20 hetben ez ?Mar nagyon rosszul alszom,mindig pisilni jarok es ejjel is sokszor felkelem....Irjatok le ki mit erzett es ettol rosszab lesz???? Valaszokat elore koszonom
2016. nov. 6. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, ne aggódj.

Nyúlnak a méhtartó szalagok, nő a baba, és a méhed is, ezért fájdogál a hasad.

Nyomja a hólyagodat a baba, ezért kelsz fel sűrűn éjszaka is, bár én a 20.hétben szerencsére még nyugodtan tudtam aludni, 30.héttől kezdett kellemetlen lenni, hogy 2 óránként pisilni megyek, aztán így a 35.hét végére már én sem alszom valami jól.

Te még az elején van, szóval kitartás, pihenj sokat, és szedj 3x2 Magne B6-ot.


35 hkm

2016. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat,jól esik és megnyugodtam :) Bár szerintem nemcsak én vagyok így hogy aggódom :) Csak fura érzés,első terhesség és megijedek mikor neha szúr meg fáj! Kellemetlen de kilehet birni :) Es mikor fekszem akkor sokszor erzek olyan fura apró kis lökeseket,gondolom nem a beleim mozognak hanem már érzem öt ?! :)
2016. nov. 6. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam a közepén is volt egy időszak amikor állandóan pisilni jártam pedig alapból nagyon kellemes szakasza volt a terhessegnemnek. Ráadásul nálam időszakosan volt h a szalagok nyúltak és kellemetlenebb volt, de nagyrészt ez a jobb időszak ami most jön nálad. Mostmár a vége felé lesz rosszabb. 35hetes vagyok és olyannak erzem magam mint a határa fordított teknős ... sehogy se jó, a gyerek egy tank a hasamban, időnként úgy érzem magam hogy jobb lenne ha előbb kibújna. Sok mosdó, meg több box és meg pakolok folytonmert ugye a fészekrakó ösztön bezzeg úgy dolgozik hogy sehogy se jó amit mar egyszer rendbe tettem.🙂

Szóval élvezd még ez a jobb része 😉

2016. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen igen élvezem,csak megis vannak furcsa pillanatokat amiket persze megkerdezek higy normalis e 😊Ha nembaj hogy megkerdezem kisfiad lesz vagy kislanyod ??? 
2016. nov. 6. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én is először úgy éreztem a baba mozgását amikor hanyadt feküdtem, első baba nekünk is, szóval az elején én sem voltam biztos benne, hogy őt érzem, de ilyenkorra már meglehet különböztezni a bélmozgást a baba mozgásától. És egyre erősebbeket fog rúgni. :)

2016. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!