Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esély még arra, hogy...

Van esély még arra, hogy szerdán halhatom a szívhangot, hogy a babánk még velünk van?

Figyelt kérdés
Két hete voltam dokinál ahol megállapította a terhességet és még annyit mondott,minden rendben,méretek elhelyezkedés tökéletes,menzeszem szerint akkor pont 6hetis terhes voltam,mondta a doki rá egy hétre szerdán mennyek vissza akkor 7hetis voltam,izgatottan vártuk,hogy meghaljuk a pici szívhangját,igaz doki nemis próbálkozott vele,aztmondta,hogy nincs életjel,nincs petezsák deformálódás,de kisebb szívódik fel!Szörnyű érzés,nemakarok belenyugodni,hisz ha az első babával nem vetélek el,most szülném és most őt is elvesztem???Szerdán kell visszamennem,hogy még egyszer megnézi....lehet,hogy így a 8héten történik csoda???
2016. nov. 7. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Remeny hal meg utoljara..de szerintem ha Ő is elmegy, jobban utàna kellene járni a dolgoknak! :/
2016. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az lesz!Annyit mondott,hogy a teherbeeséssel nincs probléma,csak a megtartással!Most levették a vért,szerdán ismétlik,és elkell menünk genetikára mind a kettőnknek!de ha kiderül,hogy hormonproblémás vagyok,akkor nemkell,mert ez a baj....hát meglátjuk,szerdán kiderül...:(
2016. nov. 7. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok mit hozzá fűzni, csak hogy drukkolok, hogy minden rendben legyen! Írj majd!
2016. nov. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy az első vetélés után most miért nem kaptál hormonpotlast automatikusan?

Szoktak adni, mert ártani nem árthat, de megmentheti a babát, ha az a baj.

Még azért ne add fel teljesen! Szivhang elég, ha legkésőbb 8 hetesen megjelenik.

Nagyon drukkolok, majd írj,mi lett veletek!

2016. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ma voltam dokinál!Már úgy mentem,hogy közli bekell feküdnöm kikaparnak!Múlt héten mikor levette a vért az eredmény szerint nagyon magas a hcg szintem ahhozz képest,hogy milyen volt az ultrahangom és furcsa mód a mostanin már nem azt mutatja,h szívódik fel hanem normál méretű!várunk még egy hetet,annyit mondott,h a petezsák szabalyos méretek jók,igaz ilyet még nem hallottam,de azt mondta,h ő úgy látja ott a baba,de elvan bújva,lehet ilyen?a szívhangot is nézte hátha....folyamatba ment a vonal semmi rezgés és amikor mozgatta bennem,ugrált egy kicsit a vonal...ahh nekem ez már hosszú,semmit nem értek....vért megint vett,pénteken kell telefonálnom...
2016. nov. 9. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok, de szerintem ez nem túl biztató. :( Nem hinném, hogy 8 hetesen "el tud bújni" az embrió. Már látni kéne a pulzálást is. De nagyon szurkolok, hogy ne legyen igazam, és jövőhéten dobogjon a pici szíve!!!
2016. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eltud..ha nem volt eleg telt a holyag ! En jartam hasonloan csak nekem 7 hetes kontrollon azt mondta nincs is baba! 5 hetesen volt petezsak! Ra egy hetre 8.heten volt embrio,szivhang minden.Azt mondta bizti nem ittam eleg folyadekot esnem latta a picit.Ilyen is van, drukkolok :)
2016. nov. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!