Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivel volt/van ugy, hogy a...

Kivel volt/van ugy, hogy a párotok nem kivan titeket terhesség alatt?

Figyelt kérdés
38/5 hetes terhes vagyok es egeszen eddig semmi baj sem vol azzal,hogy egyuttlegyunk. Most viszont a semmiből közölte,hogy egyszerűen nem kivánja meg hogy fáradt. Ez 4.napja igy megy.Ritkabbra fogtuk a terhessèg vège felè a szexet,de ugyan igy van az oralis kenyeztetèssel...nemrèg mèg megœrult èrte,most már hirtelen ezt sem kivánná? Nem èrtem. Ti tapasztaltatok mar ilyet? Sokat segitenènek a válaszok es előre is köszönöm!
2016. nov. 9. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik a párod? Lehet a sok munka. Előfordul.
2016. nov. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Lehet fél hogy beindítja a szülést vagy megüti a hasad véletlenül vagy ilyesmi. Mondjuk ha eddig nem félt..

Kérdezted ezt már tőle is?

2016. nov. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

2 hónap utàn érteném az aggódàst. 4 nap?!?! Ez komoly?


Ahogy benned is dolgoznak a hormonok úgy apuka is ràdöbbenhetett hogy apuka lesz lassan és emiatt csökkenhet a libidó,mert nem az a fontos.


Amúgy a legtöbb esetben a nők bonyolìtjàk túl. Ülj le beszélj vele!


De itt egy vicces történet erről a női túlgondolàsról:

Fekszik az àgyban egy pàr szex utàn összebújva. A férfi a plafont bàmulja. A nő pedig ezt gondolja:

- Most min agyal? Nem kellett volna felhoznom a gyerek témàt tudtam, hogy túl korai... Azt hiszi tiszta gyerekmàniàs marha vagyok. Lehet hogy nem is akar gyereket? Vagy összehàzasodni nem akar? Úristen pedig a minap célozgattam rà, jajj mit tettem, mi van ha megijedt attól, hogy túl komolyra akarom fordìtani a dolgot? De ez csak tervezgetés ezt nem érti? Vagy a szex nem volt jó? Pedig mindent megtettem neki? Szerintem jó volt. De lehet hogy nem voltam neki elég jó ìgy sem? Meglàtta a testem, hogy hìztam pàr kilót ésmàr nem tetszem neki? Biztos az exére gondol, arra a tökéletes testű ribire? Szakìtani akar velem csak nem tudja mit mondjon? Biztos szakìt velem...

Férfi:

- Na az most egy pók vagy egy légy ott a plafonon?...

2016. nov. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Az En parom attol kezdve,hogy kiderult a baba nem tudott velem szexelni.

Parszor probaltuk az elejen,de nem ment.lattam rajt,hogy rosszul erinti,es mondta is mikor rakerdezten,hogy ne haragudjak,semmi baja nincs velem,csak a tudat,hogy a gyerekunk ott van.

Oral volt mindkettonk reszerol,csak szex nem.

Hat szules utan,mikor mar kint volt a pici alig birt magaval.pechere meg el sem mult a gyermekagy mar meg is jott a mensim.igy 8het lett a 6bol.

Utana par napig amikor csak lehetett letamadott,barhol a lakasban :D :D

Lehet a Te parod tenyleg csak faradt,vagy lehet az utolso szex kozben a baba epp megmozdult es erezte.csak nem akarja elmondani.azert ferfi szemmel ez eleg brutal dolog lehet am.napkozben mutogatjuk,hogy neeeezd!! Mekkorat rugott,hogy kinyomta magat es egyebek.aztan este meg ezekkel az emlekkel rakja be...

Nem mindenkinek megy.

Ne stresszelj ezen.En kibirtam kerek 40hetet konkret szex nelkul.nem haltam bele.

Beszelgess vele,bujjatok ossze.

Kitartast.

2016. nov. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Férjem szintén amint megtudta, hogy babánk lesz (immár másodjára) képtelen szexre, vagyis a behatolásra. Na nem azért, mert (elnézést) de nem állna fel neki, hanem mert nem meri, és megálljt parancsol magának.

Mindig azt mondja, hogy fél, hogy az ő (ismét elnézést) kanossága miatt felviszünk valami fertőzést és baja lesz a babának, és azt mondta, ezt nem tudná magának megbocsátani. Egészséges férfi, jó házasság, mégse akar konkrét szexet (mielőtt jönnének a biztos megcsal, ennyit nem bír ki egy férfi kommentek, nem, nem csal meg :)

Szóval végigvittem úgy az első terhességem, hogy no szex, aztán 8 hét gyermekágyi vérzésem volt, aztán meg valamiért fájt, így lassan tudtunk visszatérni a normál világba, aztán bepótoltuk a hiányosságokat. :) most 15 hetes vagyok, szintén no szex.

Ez van, nem minden férfi dolgozza fel egyformán a baba jelenlétét, azért nekik is nagy változás ez, lehet a te párodban is most tudatosult, hogy "jesszus, ott egy bébi, aki hamarosan azon a lyukon fog kijönni..."

2016. nov. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Harom gyerekunk van, jo a hazassagunk. A szex is. De terhesseg kozepe, vege fele alig volt valami.

Ne nyaggasd, mert 4!!! napja semmi:/

2016. nov. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk még megy a szex, de ritkábban, és nem miattam. Pedig csak 23 hetes vagyok. Azt mondta a férjem, lovaglo pozban ne hajoljak rá, mert akkor érzi a hasamban a babát, és ez nagyon furcsa neki.

Megértem, és egyet érték az előttem szolokkal. Olyan, mintha nem csak ketten lennénk az ágyban.

Attól még szeret, ne aggódj, és megcsalni sem fog.

2016. nov. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk ez eléggé változó.

Voltak időszakok amikor sokáig nem voltunk együtt és érdekes, mert most a vége felé többször szeretné. Viszont félti a babát azaz fél pl. hogy a hasamat közben megnyomjuk és baja lesz a babának. Szex után kérdezte is hogy mozog-e a baba...én meg mindig nyugtatom hogy a baba védve van meg hogy nem vagyok veszélyeztetett terhes.

Persze azért nem vagyunk sűrűn együtt, de nem azért mert nem kíván. Ha megszületik a baba és elmúlik a vérzés akkor szerintem újra sűrűbb és másabb lesz minden. :)


31+3 hkm

2016. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!