Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel arra keltem fel...

Ma reggel arra keltem fel hogy bo barna folyasom van, elrohantam az orvoshoz es azt mondta ép a terhességem es nem lat semmi bajt es mar 3 mm es a baba. Mi lehet akkor ez?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
a dokinak miért nem tetted fel ezt a kérdést????
2016. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kepzeld el hogy feltettem... ;) Azt mondta hogy nem tudja de ep a terhessegem... Gondoltam vannak itt olyanok akiknek ilyesmi volt es tudjak mitol van...
2016. szept. 14. 12:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Például elpattant hajszálér, alacsony progeszteron, haematóma okoznak ilyet, ezek közül a haematóma az, ami látszik is az UH-n. Ilyen esetben (barnázás, koraterhesség, haematóma nem látszik) én kaptam progeszteronpótlást a biztonság kedvéért. Esetleg C vitamint érdemes szedni, az ártani nem árt, de erősíti az érfalakat, ha mondjuk elpattant ér okozta a vérzést.
2016. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

marha jó fej a dokid.. mi az hogy nem tudja...

amikor én mondtam a dokimnak annó hogy barnás folyásom van akkor felírt valamit

2016. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyit mondott,hogy ép a terhességem 13mm es petezsakkal es 3mm es embrioval benne. Es nem tudja megmondani mitol van a barnazas.. Gondolom latta volna ha valami baj lenne es akkor irt volna fel valamit
2016. szept. 14. 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Az utrot írhatott volna fel, hátha progeszteron hiány okozza, az nem árt. Na mindegy.

Amúgy első terhességemnél úgy 8 hét körül volt barnázásom, nem sok, pár napig napi egy kis folt. Nem volt gond.

Azért ha nem múlna, egy másik dokihoz is menj el.

2016. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hormont nem írt fel? Én dufasztont kaptam.
2016. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem irt fel :/
2016. szept. 14. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem feltetlen kell hormon ne vicceljetek mar!!

Nekem is volt barnas folyasom, sotrozsaszines is, es elegge megijedtem..

Ilyenkor durvan verbo a mehszaj az egesz meh..es egy erosebb mozdulattol megpattanegy hajszaler..

Ne aggodj kedves kerdezo, ha hormonpotlasra lenne szukseged, akkor azt latta volna adokid.. Valoszinuleg csak elpattant egy pici er..ezt valoban nem tudhatja a doki h pontosan hol es mi, a lenyeg h a terhesseg ep..

En sokat barnaztam az elso trimben..jo bo folyassal..de elmult teljesen es nem kellett semmikyen hormonpotlas..

23hkm

2016. szept. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtato valaszokat! :)
2016. szept. 16. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!