Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondjam vagy még ne?

M.Virag95 kérdése:

Elmondjam vagy még ne?

Figyelt kérdés
12 hetesek vagyunk, de 2 hete láttam a babát akkor minden rendben volt vele. A kezeit lábait és gerincét is meg mutatták. De nem tudom elmondjam-e a barátoknak, mert azóta nem láttam. Csak a jövöhéten hetvegen megyünk vizsgálatra várjak addig még?

2016. nov. 9. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Te dolgod.

Később is elmehet, nem csak a 12. hétig, ha emiatt nem mondod el.

2016. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én vártam volna de mivel muszáj volt elmondani így kitudódott, pedig a 12ik hétig nem akartam senkinek elmondani.
2016. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem mondanam el.
2016. nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az első terhességemet a közelebbi rokonoknak elmondtam a 6. héten, sajnos korai vetéléssel végződött, így magyarázkodhattam... A jelenlegit 13 hetesen tudták meg, csak a szüleim, majd később, a 19. héten pedig a többiek, szerencsére nem történ semmi probléma, de én úgy vagyok vele, hogy biztos nem ezért történne. Így legalább nem kellett volna szenvedjek még akkor is, amikor kérdezgetik, hogy mi van a picivel.

30hkm

2016. nov. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

elsővel értek egyet,a nehezén már túl vagytok a gond nem azért lesz mert elmondod vagy nem.nekem a munkám miatt egyből el kellett mondanom és irány táppénz.

mi a 26 héten vesztettük el, úgyhogy nem ezen fog múlni.

2016. nov. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
mostanit is tudta mindenki szinte azonnal mert melóba nem mentem és hát tudjuk hogy egyes emberek mennyire szeretnek másokról beszélgetni, most vagyunk 29 héten és lekopogom de semmi baja.
2016. nov. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen , tudom bármikor történhet bármi. :( 2 hete a doki mondta minden rendben van úgy nő ahogy kell. Hallgattunk szivet is és megmutatott minden végtagot. A munkahelyemen nekem is tudják már 7hetesen mondtam el mikor elösször mentem dokihoz.
2016. nov. 9. 08:29
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet megvárom a jövöhetet. :)
2016. nov. 9. 08:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Várnék. Kombinált teszt eredményéig az én és a férjem titka marad. Nem csak a vetélés lehetősége miatt.
2016. nov. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9.héten mentem nőgyógyászhoz előszőr, akkor már volt szívhang, minden rendben volt. Legközelebb a 12.hetire mentünk, a genetikai vizsgálat is tökéletes lett. Akkortól már lassan-lassan elmondtuk a barátoknak is, családnak előbb tudta.

12.hét előtt nem nagyon szokták, mert ekkor nagyobb még a vetélés esélye, illetve, hogy bármi genetikai rendellenességet találnak. Utána ez az esély csökken, de sajnos van kivétel.

Ha egészséges vagy, és a babával is mindent rendben találtak akkor már a szűkebb körnek el lehet újságolni. :)

2016. nov. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!