Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondjam rögtön a férjemnek,...

Elmondjam rögtön a férjemnek, vagy várjam meg a szülinapját?

Figyelt kérdés

A férjem már lassan egy éve szeretne gyereket, először várnunk kellett 3 hónapot a fogamzásgátló miatt, azóta eltelt 4 hónap, és most úgy néz ki, hogy sikerült.

A szülinapja egy hónap múlva lesz (okt. 21), és most azon gondolkozom, hogy megvárjam-e, és szülinapi meglepetés legyen.

Azért jobb ha várok, mert így addig csinálhatok még tesztet, elmehetek dokihoz, és amikor biztos vagyok benne, akkor mondom csak el, mert ha kiderül, hogy tévedés, akkor azzal összetörném a szívét, mert nagyon-nagyon vágyik egy babára.

Viszont az meg rosszul hatna, hogy ennyi ideig kihagyom őt ebből, esetleg el akarna jönni a vizsgálatra, stb.


Mi lenne a jobb?


2013. szept. 20. 13:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szép gesztus lenne megvárni a szülinapját, de én biztos nem bírnám ki!

Szerintem add oda neki a pozitív tesztet, átkötve egy masnival, hogy előszülinapi meglepi :)

2013. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap nagyon hosszú idő, mondd el neki most.
2013. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem nem kell összekeverni a két jeles eseményt.

2. Okt 21.-ig kb. egy hónap az idő, lehet hogy már tök rosszul leszel meg minden....

2013. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap alatt sok minden történhet, gondolok itt jóra és rosszra is. Szerintem mond el neki, főleg ha van már pozitiv teszted. Ajándékként is jó, elő szülinapi :)

Nekünk késő valentini volt :)

2013. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1-2 hetet tudnék várni, de az egy hónap túl sok, és a rosszullét dologban is igazad van, megkérdezné, hogy miért hányok, és akkor így "hát elfelejtettem mondani, hogy terhes vagyok"....

Az is lehet, hogy megsértődne, hogy ennyi időt várok?


Úgyhogy akkor az lesz, amit az első is javasolt, csinálok még egy tesztet holnap, és ha az is pozitív, akkor berakom valami díszdobozba masnival, és megmondom, hogy előszülinapi ajándék :)

2013. szept. 20. 13:23
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, ne hagyd ki semmiből! :)
2013. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nafyon megsértődnék, de ez én vagyok. Szeretném én is hallani az első szívdobogást, meg úgy mindent!
2013. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Megsértődne,az biztos,ne titkold.

Csinálj egy tesztet,örüljön veled,orvoshoz meg már mehettek együtt.

2013. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy tudom hogy összetörne a szíve ha kiderülne, hogy mégsem, mert a 2. hónapban 2,5 hetet késett a menstruációm, ami még sosem fordult elő (mindig rendszeres volt, a fogamzásgátló előtt is), akkor mondtam is neki, és nagyon izgatottan vettünk is tesztet, kettőt is rögtön, és mikor az negatív lett, akkor nagyon maga alatt volt, még én vigasztaltam, hogy nem gond, majd biztos összejön.. És nem akarom ennek kitenni megint.
2013. szept. 20. 13:32
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember,aki várja,hogy apa legyen,de nem kell túl félteni.Te is csalódott voltál gondolom múltkor,de túlélted,ahogy ő is.Ő a társad,jóban rosszban,aki biztosan ott szeretne lenni,amikor először mondja ki az orvos,hogy babátok lesz!Ne foszd meg ettől a pillanattól csak azért,mert még bármi lehet.
2013. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!