Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az mit jelent hogy középen...

Az mit jelent hogy középen homokóraszerűn behuzodott élesszélű petezsák? Szikhólyag 3,4 mm elkülönült embrió?

Figyelt kérdés
Ez nem.igazán nyugtatot meg mivel az orvos sem mondot semmit csak hogy 3hét mulva szeretne ujra megultrahangizni! Sajnos volt már 1vetélésem 😣😭
2016. nov. 9. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg a dokit hogy ez mit jelent? Vagy erre volt az a válasza hogy 3 hét múlva látni szeretne? Ha baj lenne akkor már mondta volna szerintem.. Bár ezt hogy " elkülönült embrió " ezt én se értem max arra tudok gondolni hogy elkülönült a szikhólyagtól.. Így ki tud alakulni a méhlepény.. A másik szerintem meg csak arra utal hogy milyen formában tapadt meg.. De nem vagyunk orvosok.. Erre csak a dokid tud helyes választ adni..
2016. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen arra volt a vàlasz hogy 3hèt mulva ultrahang ujra és hogy furcsa az alakja de van szivhang! Azon is aggodom hogy hüvelyi ultrahang volt és làttam hogy veres volt mikor végzet meg most is kicsit véreztem! Látta ő is de nem mondta hogy baj lenne!
2016. nov. 9. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A vérzésre nem kaptál semmit?
2016. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Esdig nem volt semmi most higy megvizsgált most véreztem elöször!
2016. nov. 9. 12:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Szep! En felhivnam, hogy nem hgy nyugodni ez a verzes!
2016. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En ezert imadom az orvosom.

A 3.terhessegem alatt is barmilyen butyuta kerdest feltehettem,nyugodtan es kielegitoen valaszolt.

En a helyedben elmennek egy masik dokihoz.olyat keresnek,aki nem csak a penzt latja bennem,hanem az aggodo not is.

A verzes lehet a huvelyi uh tol.de ha nem csak pecseteles jellegu,es nem marad abba par ora mulva mindenkepp megnezetnem magam.

De,pl az En orvosom ilyenkor is mindig szol/szolt,hogy emiatt most kicsit verezhet,barnazhat.nem kell miatta aggodni a vizsgalat miatt van.

2016. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmult már a vérzés hál isten! Csak ott láttam meg utana egyszer mikor wc-n voltam!
2016. nov. 9. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!