Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap lesz missed abom :- (...

Tomariann37 kérdése:

Holnap lesz missed abom :- ( mivel a petezsákban nincs embrió.9 hetes terhes vagyok. Van egy 8 éves kisfiam, akit császárral szültem. Hogy van ez a beavatkozás? Elbódítanak?

Figyelt kérdés
Az orvosom mondta múlt héten de nem fogta fel az agyam. Sose volt ilyenem. Nagyon félek.
2016. aug. 29. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnàlom.

Nekem altatàsban volt előtte tettek fel tàgítót.Az kellemetlen.

Hamar túl leszel rajta.

Sok erőt kívànok

2016. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt sajnos 2-szer is.

Mivel én is császárral szültem, ezért előző este felraknak egy úgynevezett tágítót.

Az reggelre megdagad, így könnyebben hozzáférnek a méhhez.

Helyi altatásban csinálják. Nekem vénásan adagolták az altatót.

Az egész 10 perc.

Utána egyből felébresztenek a műtőben.

Kell még pihenni pár órát,és hazamehetsz.

Nem fáj egyik része sem, csak lelkileg :-(

2016. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annyit mondott az orvosom, hogy felrakják a tágítót és műtenenek, du. Hazaengednek. Lelkileg próbálom ezt feldolgozni. Mennyire rossz ez a tágító felhelyezése? Utána mennyi idovel lehet újra gyerekkel próbálkozni?
2016. aug. 29. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom! Nekem tavasszal volt missed abom. Felrakják reggel/délelőtt a tágitót(kellemetlen,kicsit fáj), rá két vagy három órán belül jön a műtét. Vénásan adnak altatót, de csak olyan 10 percig vagy altatásban. Utána még 3 óra megfigyelés, abból 1 óra hosszáig nmég nem lehet enni inni. Ja és műtét előtti este 6 tól ne egyél, éjféltől már inni sem szabad! Sok eröt! Ja, nekünk azt mondták két hétig tilos a szex, 3 hónap után lehet újra próbálkozni babával. (Bár nekünk a missed utáni második hónapban már jött a baba).
2016. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Nekem pont tegnap volt. Mivel nem szültem még reggel kaptam lamináriát méhszájtágítónak. Erről lehet olvasni sok rosszat de nekem nem volt rossz élmény szerencsére. Bár az én dokim szólt, hogy reggel 5-6 körül vegyek be Algoflex Forte-t kettőt, hogy ne legyen kellemetlen. Lehet, hogy tényleg segített mert csak picit görcsöltem. Kb 3 órát tágultam majd műtét, ami gyors az altatás pedig jó mert semmire nem emlékszel és utána sem fájt nekem. Este már itthon aludtam. Én kaptam a dokitól 2 napra antibiotikumot és Ergam cseppet biztos ami biztos. Nekünk 4 hét nemi élet tilalom és azt mondta három hónap múlva lehet próbálkozni.

A lelki részéről annyit, hogy persze az embert szíven üti, mert nem erre készül (nekem 8 év próbálkozás alatt lett egy méhen kívüli terhességem és ez a missed ab- szóval tudom miről beszélek) de nem ez a világ vége. Én arra gondoltam, hogy nem lett volna egészséges, és rossz érzés volt úgy mászkálni, hogy egy elhalt pici valami van bennem. Szóval örülök, hogy túl vagyok rajta, és tiszta lappal indulhatok. Lehet, ez kegyetlenül hangzik, de ami ellen nem tehetsz azon hiába rágódsz, úgysem változik semmi. Próbálj meg örülni annak ami van. Én ma nagyon örültem annak, hogy végre tudtam kávét inni :) Szóval fel a fejjel!

2016. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!