Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnövekedett szexuális vágy?

Megnövekedett szexuális vágy?

Figyelt kérdés
11hetes babás vagyok,azt vettem észre,hogy megnőtt a szex utáni vágyam.Tegnap voltunk együtt de már most várom,hogy ma mrgint "hozzá bujjak" este . A hormonok játéka ez is?

2016. nov. 9. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ebben semmi, és jó neked, hogy nem kell gumi ;D
2016. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, a hormonok játéka.

Lehet lesz majd olyan is, hogy egyáltalán nem kívánod például. Változó. :)


35 hkm

2016. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nincs ezzel semmi baj.
2016. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig egyáltalàn nem vàgyódtam a szexre ..na de most úgy tűnik pótolhatom... köszönöm a válaszokat
2016. nov. 9. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De jo neked. Nekem abszolut nulla sot minuszban van a libidom😞
2016. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nekem is csökkent a libidom, de a második trimeszterben nagyon megnőtt. Pedig a terhesség előtt sem volt semmi :)

Szerintem örüljünk neki! Nem csak kívánom a szexet, de élvezem is nagyon.

2016. nov. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normalis, orulj neki 😊 en peldaul egyaltalan nem kivanom. Ugy normalisan a 18-20. het korul voltunk utoljara egyutt. Szerencsere a parom megerto 😊 35hkm
2016. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 János Gilján ***** válasza:
100%

Nálunk is így volt. Terhesség előtt évente talán egyszer sikerült egy hancúr alatt több orgazmus a feleségemnek, mert utána elment a motivációja, aztán a terhesség alatt szinte mindegyik együttlétnél borítékolható volt, hogy minimum kettő orgazmus lesz...


Hajrá és mindent bele nálatok is! :)

2016. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, teljesen normális dolog. Én 22 hetes vagyok, folyamatosan vágyom a szexre. Valahogy szexisebbnek,nőiesebbnek érzem magam.Szerencsére a férjem is így gondolja, szereti hogy gyakran huncutkodunk. 😜 Felizgul az egyre kerekebb formaim láttán. 😃 30/N 32/F
2016. nov. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!