Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem értem mi történik velem?

Nem értem mi történik velem?

Figyelt kérdés

10.10-én volt meg utoljára, 24-én volt papírforma szerint peteérésem, 24-én és 26-án is együtt voltunk. (Ebben a hónapban 2szer összesen.)

Volt nemvárt előtt 4 nappal egy + tesztem, majd nemvárt után 2 nappal (halvány, de egyértelmű), de barnázni, vérezni kezdtem. Volt már egy spontán vetélésem, így felhívtam a dokim, aki annyit mondott, irassak fel utrogestant, minden hozzátartozó infót elmondott (baromi messze van a dokim, így a háziorvoshoz mentem, a dokimhoz 2 hét múlva kell mennem). Szedem 3 napja, a vérzés elmúlt, minden rendben velem. Reggel csináltam egy tesztet, gondoltam már tuti erős csíknak kell lennie, de ugyanolyan halvány, sőt (Más fajta teszt, az első 10es, a mai 25ös)..

Mit csináljak? Mi történik velem? Van esély a babára?

Nagyon aggódom. Tudom, felesleges ennyit tesztelni, de annyira megnyugodtam volna, ha a vérzés és barnázás után van egy tisztességes pozitív tesztem..:( :(



2016. nov. 11. 06:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami elkezdődött, de véget is ért. Biokémiai terhességnek mondanám.

A helyedben én, ha már ilyen messze van a dokim, bemennék az "sztk"-ba és keresnék egy nőgyógyászt, aki megvizsgál.

2016. nov. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha kémiai terhesség, mikor kell megjönnie kb? 7-re nem vártam. :( :(
2016. nov. 11. 07:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mikor elkezd kiürülni.

De én nem feltétlenül gondolnám h elment a baba. Minden szervezet másként termeli a hcg-t amit ugye a tesztek kimutatták. Ha egy teszt pozi tok mindegy h halvány vagy erős az pozi főleg ha a többi is az. Van akinek sose lesz erős, nekem se lett. Mégis 36 hkm vagyok mar. Mondjuk a megerősítés után mar nem is teszteltem többet. Ha aggódás irány a nőgyógyászat, egyébként pedig amíg nem jön meg addig terhes vagy mivel van pozi teszted! Tégy is úgy, tehát vitamin pótlás, utro szedése és nem a halvany teszten kattogas 🙂 Ha tudsz pihenj minél többet és szedi nagy adag magneziumot is mivel az is segíthet, 3x1 magne b6 az ampullasbol vagy magnosolv nálam bevált.

Udv

2016. nov. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ezt a tesztelgetést a fenébe. A terhességi tesztek azért vannak, hogy kimutassák a terhességet, tehát igen vagy nem választ adnak. Ez az erősödés meg gyengülés dolog inkább csak feszültséget csinál.
2016. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha utrot szedsz, nem fog megjönni.

Szerintem is hagyd a tesztelést abba. Menj dokihoz kb 1 hét múlva, ott majd megmondja, van-e valami.

2016. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! :)
2016. nov. 11. 10:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En a terhessegem. Elso honapjat vegig vereztem/barnaztam. Tudtam higy terhes vagyok, 3 doki latott, ugyeleten is voltunk, nem. Kaptam semmit. A vegen kinomban mar ugy voltam lesz ami lesz. A masodik. Honaoban is verzesem lett. Akkor mar kaotam utrogesztant egy honapig szedtem, onnan minden rendben volt. Szóval probalj meg pozitiv lenni, a verzes nem feltétlenül jelent rosszat. A szervezetem azt hitte menstrualnom kell..
2016. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek! :)

Majd megírom, hogy miújság velünk. :)

2016. nov. 12. 06:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is van a testedben hormon, ha csak halványat mutat a teszt. Most a legföbb dolgod: nyugi-nyugi! (nekem is igy lett a most 4 évesem, hogy csak halvány tesztcsik az elsö trimeszter végéig!) A barátnömnek végig megvolt, szoval nyugi. (Nekem az elsö terhességnél 8-ik héten kezdödött barna folyás, egy hét mulva már csak petezsákot láttunk az ultrahangon. Kisirtam magam az orvos vállán aki megnyugtatott, hogy azért történt igy mert a kicsivel volt valami. Neki ennyi idö adatott, fogadjam el. Viszont amint lehet próbálkozzunk újra mert a hormonok még sokáig megleszek és az segit újra teherbe esni. Igy is lett! ) Kitartás!
2016. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Végül lett babád kérdezö?
2019. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!