Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba is beteg ha anyuci...

A baba is beteg ha anyuci sincs jól? Megfáztam és nem érzem jól magam, azóta kicsit másképp mozog a baba, és ez eléggé zavar!

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van köhögés, már a fülem is bedugul, de remélem védve van..hétfőn azért megkérdezem a dokit,mertaggasztés még azt is észre vettem, hogy sokat fáj a hasam és ha járkálok, köhögök akkor bekeményedik..sajnos én is csakaggódni tudok, válaszolni még nem, de szerintem te is a dokinál érdeklődj,hátha ad valami jó ellenszert, mert a meleg tea talán öreganyámnak jó volt, de nekem semmire.


Jobbulást!

2008. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is igy vagyok ezzel sajnos, holnap megyek vérvételre majd bemegyek a háziorvoshoz is h nézzen meg azért minket meg irjon fel pár dolgot!
2008. okt. 5. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy! A kicsinek attól még nem lesz semmi baja, hogy te beteg vagy, ne aggódj emiatt.

Ilyenkor tény és való, hogy kevesebbet mozognak, de nem azért. Egyszerűen csak szolidarítást vállalnak. :) De inkább arról van szó, hogyha beteg vagy, akkor nem tudsz úgy koncentrálni a mocorogásaira.

2 hete én is beteg voltam, nekem is kevesebbet mozgott a kisfiam. Aztán meggyógyultam, és azóta újra eleven. :)

2008. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
remélem ez nálunk is igy lesz. köszönöm.
2008. okt. 5. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:

A baba remekül védett odabent a betegségek ellen. Rendkívül ritkán fertőződik meg - akkor viszont olyan súlyos baj lesz, ami az életére is veszélyes lehet. Ilyen mondjuk a rubeola, meg egy pár vírus... az influenza nem. Kérdezd meg az orvost, ha félsz.

A babád a közönséges, mindennapos bacilusokat is a szüléskor fogja legkorábban megkapni.

2008. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!