Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrogaszten melett barnas...

Ultrogaszten melett barnas verzes normalis?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok 3 hete szedem az ultrot eddig nem vereztem. Tegnap keson vettem be az adagot gond lehet
2016. nov. 12. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen mennék ügyeletre azonnal. Ha nincs semmi, akkor is legalább megnyugtatnak.
2016. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen vérzés nem normális terhesen, pláne nem Utró mellett. Remélem, azóta már megjártad az ügyeletet.
2016. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2016. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi! Csokkent a verzes inkabb mar csak barnas folyas. Hivtam az ugyeletet de azt mondta h ott nincs ultrahang szegyem a magneziumot meg az ultrot. Ha vereznek korhaz
2016. nov. 12. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
A barnázás is vérzés. Lehet egy kisebb gondtól kezdve komoly is, ezért kell vizsgálni. Nekem 6 hetesen volt kaptam utrot és el is múlt aztán 16 hetesen egyszeri enyhébb barnás folyás az meg talán bakteriális fertőzés miatt lehetett, mert más gond nem volt. De én mindkét alkalommal azonnal mentem be.
2016. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!