Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok. Szerint...

9 hetes terhes vagyok. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

4 napja sárgás-barnás folyásom van, nem véres, zsömleszinűnek mondanám. Nincs szaga, nem ég a hüvelyem és nem is viszket, csak ez a folyás jelen van. Az orvos megnyugtatott, hogy ameddig nincs vér addig minden ok és a babával is minden rendben.

Volt esetleg valakinek hasonló és tényleg ártalmatlan volt?



2016. nov. 8. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is hasonló volt! Semmi probléma nem adódott azután. Én is kb.ennyi idős terhes voltam. Aztán magától elmúlt. Voltak görcseim is, akkoriban, be is paráztam én is de hálistennek semmi!:) igaz ennek már 17 éve.:)

Minden jót neked:)

2016. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló van inkább ilyen sötétsárga. Nem tudom még, vett le az orvos kenetet még nincs eredménye. Én fertőzésre gyanakszom mondjuk más tünetem nincs. Mikor voltam az orvosnál ő azt mondta nem nagyon lát folyást.
2016. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kenetet nem vett?

Én is 9.héten mentem először nőgyógyászhoz, akkor már nekem is volt kis sárgás folyásom, laborba megnézte semmi nem volt, csak valószínűleg a hormonok. Aztán pár hét múlva már el is múlt, és rendes átlátszó-fehéres lett.

Ha nincs szaga, nem csíp, viszket akkor jó, viszont ha barnázgatsz is rendesen lehet elmennék másik orvoshoz is, hogy ő mit mond, de addig aggodalomra nincs ok míg nem görcsölsz, és vérzel!


35 hkm

2016. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, egyébként első babámmal is sokszor gondoltam fertőzésre de csak egyszer jött be akkor pedig viszkettem is kicsit. Volt egyébként mindenféle folyásom, általában normális volt de orvos döntse el, ha ő azt mondja oké, akkor nincs mitől parázni!
2016. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Egyébként vett kenetet, semmi kóros fertőzést nem látott. Remelém akkor tényleg minden ok :)
2016. nov. 8. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt megváltozhat a folyás mennyisége/színe/állaga. Ez normális.

Ha viszket, csíp, fáj vagy hasonlók, akkor kell kezelni.

2016. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!