Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5hetes leszek par napon belul...

5hetes leszek par napon belul es meg nem erzek terhes tuneteket annyi hogy fajnak a melleim, a doki meg csak petezsakot latott az uh. N, nem baj ha nincsenek tunetek meg?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 07:09
 1/3 Eszter76 ***** válasza:

Teljesen normális, hogy még nem érzel semmit - egyébként a mellfeszülés is tünet, úgyhogy mégiscsak érzel valamit, meg nyilván nem jött meg. :-) Ha szerencséd van, akkor még az is előfordulhat, hogy később sem lesznek tüneteid - sosem lehet tudni. :-)

5 hetesen pedig még csak petezsák van - szóval az is teljsen ok. Majd a következőn már lesz szívhang.

2016. szept. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tedd el ezt a kérdést emlékbe, jól fog jönni, mikor a 7. hét környékén mindennap hányingered lesz. :D


De ha akkor is a mellfeszülés lesz az egyetlen tünet, az sem gáz. Nekem első gyereknél annyi volt az összes tünetem, hogy nem jött meg, a vérzésem kimaradt, aztán egyszer csak nőni kezdett a hasam, és éreztem, hogy mocorog. A kettő között semmi, mintha terhes sem lennék, úgy kb. a félidőig.

Ne aggódj, a hugi duplán megkínzott, vele volt hányingertől az orrvérzésig minden. ;)

2016. szept. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmilyen tünetem nem volt, max a kerekedés. Imádkoztam, hogy érezzek valamit. Minden vizsgálaton izgultam, hogy mi újság ott bent... és már 31 hetesek vagyunk :)
2016. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!