Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól ajánlott a kismama...

Mikortól ajánlott a kismama nadrág viselése?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikortól jónak látod.Én 16 hetes koromtól hordtam,mert egy normális nadrágot nem kaptam magamra.Derékban nem voltam széles, csak a pocak nőtt.De ha van olyan gumis derekú nadrág ami neked beválik,akkor sokáig hordhatod azt is akár,ez mind tőled, alakodtól igényedtől függ.Van aki sosem hordott.
2008. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már nő a pocak és az a gumis derék a kismama nacikban csak kényelmesebb.Én kettőt is vettem,többre nincs szerintem szükség mert elég drága és igazából csak néhány hónapig hordod.5 hós kislány anyukája
2008. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 12. hetes és még nem híztam egy dekát sem, be tudom még gombolni a nadrágjaimat,mert még csak olyan a pocim,mintha jól teleettem volna magam, de így már nem kényelmesek és nem szeretném nyomni a babát.Így aztán fogtam egy régebbi nadrágomat és a varrónőmmel levetettem a derekát.A helyére rugalmas pamutanyagot varrt így most már azt hordom.Butikban 8-10-12 ezerbe kerülnek,így olcsóbb és arra a pár hónapra tényleg nem érdemes 2-3 nadrágnál többet csináltatni.
2008. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

En 28 hetes koromtol hordok kismama nadragot,addig nem volt ra szuksegem,mert meg minden gatyom jo volt...en is kettot vettem...szerintem is eleg kell legyen...

31 hetes kismami

2008. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 hetes korom óta.

Találtam egy nagyon olcsó helyet ahol még rám is igazították a hosszát 3900-ért (igazítással együtt)

Itt a linkje ha érdekel: [link]

Remélem tudtam segíteni!

2008. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem akkor hord ha már a többi nadrág kényelmetlen. Nincs időhöz kötve, mindenkinek máskor kezd nőni a pocija.

Sok boldogságot és pocakosodást kívánok!

2008. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a 8. héten vagyok, és igaz, a második babám, és vékony testalkat is vagyok, de már nem minden nadrágomat hordom és pénteken vettem egy számmal nagyobb nardágot , mint, amit egyébként hordok. 50 kg vagyok, és nem híztam még, de a piocim nő, semmi más - se a derekam, se a csípőm, de a pocim igen.

Szóval, van aki 16-20. hétig tudja a normál ruháit hordani, szerencsés, azt mondom, de ha esetleg Te nem közéjük tartozol, egy puillanatig ne érezd magad rosszul a bőrödben, tényleg mindenkinél más.

A lányom - 7 éves- például nagyon boldog, hogy már látszik rajtam.

2008. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már szorít a rendes, nem kényelmes. Én még húsz hetesen hordtam őket, igaz, akkor már kigombolva, de nekem akkor még kis hasam volt, ha fotóztak, mindig kidugtam hogy látsszon :-) Amikor már kigombolva hordtam a farmereket, akkor hosszú pólókat vettem fel, hogy ne lehessen látni, hogy lent van a sliccem :-) És kb 20 hetes voltam, amikor megvettem az első kismamanacimat. MOndjuk nekem szerencsém volt, mert nyáron voltam terhes, vagyis októberben szültem, és kb. nyáron kezdett el nagy pocim lenni. Így én nyárra egy terhesnacit vettem, mert hát nem olcsók, és ezen kívül inkább ilyen lenge nyári ruhákat hordtam. Meg szeptember környékén vettem egy hosszu nadrágot is. Azt jó is hogy megvettem, mert még kb. decemberig hordtam, mert igaz, hogy megszültem október végén, de az utolsó két hónapban elég sokat híztam, és nem tudtam olyan nacit venni, amibe belefértem volna.

Üdv

Polly

2008. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor már kényelmetlen a régi nadrágod viselése, szorít stb. Én a 23. héten vettem meg az első kismama nacimat.
2008. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2008. okt. 5. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!