Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj ha 36 hetesen már...

Nagy baj ha 36 hetesen már szeretnék szülni?

Figyelt kérdés
Már szivesen túl lennék rajta. Fáj mindenem, már nehezen bírom. Meg már a kisbabámat is szeretném végre látni. Szerintetek ez önzőség?
2016. nov. 13. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem ezen fog múlni, hogy mikor születik meg. De neked nagyon nehéz lesz így, ahogy telnek a napok egyre türelmetlenebb leszel és bizony benne van a pakliban, hogy a baba a kiírt dátum körül se akar megszületni, az már annak is nehéz, akinek esze ágában se volt még ekkor szülni. Én 38 hetesen szerettem volna túllenni rajta már és pokoli volt az utolsó 2 hét. Sajnálom, mert imádtam a terhességem, minden napját (na jó, mondjuk 12 hetes koromtól) és utólag bánom, hogy ezzel a türelmetlenséggel ment el a vége. Szóval próbálj lazítani szerintem, neked lesz könnyebb! Lehet beindul hamarosan de nagyobb eséllyel még nem. Egyébként én 35 hetes koromtól nyitva voltam és folyamatos jóslóim voltak, az utolsó 2 hétben egy csomó kellemetlenséggel ezért is éreztem így. Bevallom, azt hittem nem húzzuk ki a kiírt dátum hetéig végül 39+5 hetesen indult be a szülésem.
2016. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem önzőség, a vége már ilyen sajnos.

Tegnap töltöttem én is a 36.hetet, már én is szívesen túl lennék rajta.

Egy hete alig tudok aludni, óránként pisilni megyek, iszonyatos bordafájdalom, mert a pici állandóan rugdossa. Nehéz mozogni is ekkora pocakkal.

És természetesen nem utolsó sorban már a karomban tartanám én is!

Néhány hét már csak. Kitartás! :)

2016. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem baj, amíg nem teszel érte, hogy hamarabb kint legyen, ugyanis még nagyon nincs itt az ideje. A 37.hét előtt még tüdőérlelő kelhet, kis súly, esetén bent is fognának.
2016. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem problema, mert nem rajtad mulik. De szerintem keszulj fel azert, hogy meg akar 5-6 het is hatra lehet. Persze lehet, hogy 10 nap mulva megszulsz. Nem lehet tudni, de kitartast kivanok.
2016. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Miért lenne baj? Sokan vannak akik így éreznek.

Én is szeretnék már túl lenni rajta, egyrészt mert egyre nehezebb meg elég volt a terhességből, másrészt mert szeretném már én is látni őt...stb.


32 hkm

2016. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Nyugi,nem csak te vagy igy ezzel...mi a harmadikat várjuk,igy bíztam benne en is nagyon,hogy 37-38 hetesen megszulok...37 hetesen 1111-as mehszajerteknel mar remenykedtem...39+5nél tartok,gyereknek esze agaban sincs megszuletni ;D szoval kitartast tudok kivanni, meg turelmet:)
2016. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Így vagyunk vele A legtöbben. De azért még inkább maradjon bent, mint legyen egy koraszülött gyereked, annak a rengeteg következményével.
2016. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!