Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetesen negatív teszt?

9hetesen negatív teszt?

Figyelt kérdés
Ma van 9 hete, hogy késik a menszeszem és már van időpontom jövőhétre dokihoz. Viszont ő mindenképpen babára gondol és én is. Valakinek volt már ilyen, hogy ennyi idősen is negatív volt a tesztje?

#baba #orvos #teszt #pozitív #nőgyogyasz #terhes. negatív #mégi
2016. nov. 14. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én 8 hetesen teszteltem előszőr, és az már elég egyértelmű pozitív volt.

Ki kellene, hogy mutassa a babát már rég neked is. Tüneteid is vannak?

Nem biztos, hogy terhesség van a háttérben, számtalan oka lehet hogy ennyit késik, ha negatívat teszteltél.

Mindenképp menj jövőhéten a dokidhoz.

2016. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha 9hete késik,akkor nem 9hetes terhes vagy,hanem 13.

Az utolsó mensi első napjától számolják.

És kétlem,hogy amiatt késne. Elég ritka,hogy nem mutatja ki aa teszt,főleg ilyen későn.

2016. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos hogy baba van a háttérben. hasonlóképpen jártam én is... egész életemben mindig pontos volt a mensim. 1 szer maradt ki... de a teszt nem mutatta ... elmentem 2 hetes késésnél dokihoz, majd az ultrahangon látszót hogy PCO szerű petefészkeim vannak... azóta már gyógyszerrel kezelnek!


ha utolsó mensitől számolva most 9 hetes lennél (tehát akkor már a második mensid az ami kimaradt, vagy lassan kimarad) már rég kellett volna mutassa a teszt.


vagy esetleg azt tudom elképzelni, hogy a vizeletedben nem választódik ki a HCG ezért nem érzékeli a teszt. de ez olyan ritka holló ...

2016. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
utolsó mensi utolsó napjától számolta a dokim. meg én is ugy tudtqm, ugy kell, tuneteim vannak 1,5 hete kezdőtek. Enyhe alhasi gorcsok, szurkalasok, hanyinger, emelyges, szagerzekenyseg, vennem kellett nagyobb cici tartot es olyan almos vagyok allandoan, meg faradt...pisilnem kell allandoan jo orankent (tuti nem felfazas). Olyan furcsa erzes, nem is tudom hogyan irjam le, ez az elso terhessegem lenne szoval nem tudom mit ereznek ilyenkor a kismamik.
2016. nov. 14. 15:12
 5/17 anonim ***** válasza:
A helyedben kipróbálnék másfajta tesztet. Nagyon ritka, hogy negatív ennyi idősen is. Nem lehetetlen, de ki tudja.
2016. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom hogy hogy számolt a dokid de a terhességet az utolsó menzesz első napjától számolják. ha 9 hete késik akkor valóban már 13 hetes vagy. Egyébként barátnőm hasonlóképpen járt, igaz már nyolc hetes volt, de csak a 4. teszt lett neki pozitív. Azóta már két éves a kisfia:-))
2016. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Viszont ha tényleg terhes vagy akkor jó lenne minél előbb látna doki, mert így már le fogsz csúszni a 12. heti szűrésekről. Esetleg kórházban nem tudod megnézetni magad hamarabb? Később attól még járhatnál a saját dokidhoz.
2016. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
dokid eléggé furán számolja a terhességi heteket !
2016. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem elég alapos az az orvos, aki csak a késés alapján "mindenképp" terhességre gondol. mivel a teszt negatív, lenne más magyarázhatóbb indok. pl. a felsorolt terhes tünetek is lehetnek bizonyos nőgyógyászati problémáktól. szerintem nem nagyon van arra példa, hogy ilyenkor valakinek negatív legyen a tesztje... inkább ne éld bele magad
2016. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Még nem látott orvos? Vagy honnan tudod egyáltalán,hogy terhes vagy? azért mert késik? az számtalan okból lehetséges.
2016. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!