Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki megérezte, h. milyen...

Valaki megérezte, h. milyen nemű lesz a babája?

Figyelt kérdés
Én még nagyon a terhességem elején járok, és valahol nagyon érzem,h. nekem az első szülött gyerekem fiú lesz. Nem hiszem,h. arról lenne szó,h. inkább azt jobban szeretnék, mert lánynak is nagyon örülnék, csak ezt érzem. Ti mit éreztetek? Bejött?:)
2010. ápr. 29. 07:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszi a válaszokat!:)

Igen, én még csak 5 hetes vagyok, de már megvettem az első kék cumit.:) Valahogy nagyon érzem a kisfiamat.:)

Pedig a páromnak már van egy 6 éves nagylánya, és ugye azt mondják,h. egy férfi csak egyfajtát tud csinálni.:D

2010. ápr. 29. 10:04
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát az nem igaz hogy egy férfi csak egy fajtát tud csinálni!!!!akkor honnan vannak a vegyes testvérek?más apától?
2010. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én attól fogva, hogy megtudtam hogy terhes vagyok, lánynak éreztem. Lehet azért, mert az egész család lányt szeretett volna. Főleg anyósomék, mert hát 3 fiú gyerek után lány unoka kéne. Engem szüleim anno fiúnak vártak, és mikor kibújtam, akkor derültem ki. Édesapám mindig is szeretett volna egy fiút.Nővéremnek ugyan van egy kisfia, de hát ő családi okok miatt nem igazán mondható apu unokájának. (Nővérem másik apától van, és a szüleim 13 éve elváltak és csak én tartottam apuval a kapcsolatot.) Lényeg a lényeg, apu sajnos tavaly júliusban eltávozott, én meg szinte napra pontosan 2 hónappal később teherbe estem a FIÚ unokával. Nekem nem jött be a megérzésem.
2010. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Szia!Én az elejétől éreztem,hogy fiam lesz,lánynévben nem is gondolkodtunk.Amúgy csak a 26.héten derült ki a 4D-n,de azóta nem volt olyan UH,hogy ne mutogatta volna a férfiasságát büszkén a dokik arcába. :)))

37 hetes kismami

2010. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszio a válaszaitokat!:)
2010. ápr. 29. 15:54
 16/21 anonim ***** válasza:

Az elsőnél az elejétől fogva igen, most, a másodiknál viszont nem.:)

33 h. km.

2010. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
én legbelül mindíg azt éreztem h kisfiú.24 hetesen uh-on kiderült h kislány.
2010. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Egész életemben fiút szerettem volna, és most, hogy terhes vagyok, a kezdetektől úgy érzem, hogy leányzó. Persze takarja magát folyamatosan. :) Legkésőbb augusztusban kiderül, igaz?

23 hetes kismama

2010. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is 5 hetes vagyok és tuti biztos vagyok, hogy fiú lesz.

Sőt, a férjem is nagyon fiút érez.

2010. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát igen...,legkésőbb szülésnél minden kiderül!:)
2010. ápr. 29. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!