Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy vészelte át a betegseg...

Ki hogy vészelte át a betegseget terhesen? Baba egeszseges lett?

Figyelt kérdés
kislanyomtol kaptam el egy 3-4 hetig tarto megfazast, arcureggyulladas lett a vege, akkor mentem dokihoz. Kaptam antibiotikumot. Antibiotikum utan persze vmi gombas nyavalyat kaptam el, most az is elmult. Kislanyom 1 hete és 2 napja volt ujra bolcsiben 3 het betegseg utan, most a hanyos hasmeneses cuccot hozta haza. Hasmenes meg nincs csak hanyas... Nagyon felek ennyi virus utan nem lesz-e baja, ugyanis 8 hetes csak.

2016. nov. 16. 23:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
az élet szép...
2016. nov. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
bocs, de ez nem volt vmi hasznos komment...menj mashova szorakozni
2016. nov. 17. 01:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az elején hányásos hasmenéses volt gyógyszert kaptam rá, majd kisebb megfázások. A vége felé egy jó kis gyomorrontás 2-3 napig kész voltam. Az utolsó hónapban megint megfázás és szülésig tartó orrdugulás. Semmi baja nem lett. Annyi ha beteg leszel ne halogasd az orvoshoz menést, hogy ne legyen szövődmény.
2016. nov. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
en voltam ugyeleten ma ( meg most is szarul vagyok csak probalom elterelni a figyelmemet) ott azt mondtak, semmit se adhatnak, szurit se. B6 vitamin és kész. Nagyon szarul vagyok epet hanyok mar csak.
2016. nov. 17. 03:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Ebbe a hanyasba nem jatszik bele mar egy kis "reggeli" rosszullet?
2016. nov. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2x antibio,1x napokig láz,3x 1,5hónap köhögés. Élek,baba is egészséges lett. Most megint beteg vagyok,a baba 6 hetes.
2016. nov. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hányásos vírus a 13. hét körül, illetve egy lázas megfázásos nyavaja olyan hat hónaposan. A picim makk egészséges, már 16 hónapos, eddig egyszer volt beteg.
2016. nov. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

19 hetes vagyok.múlt héten kaptam el hányós-hasmenős virust.B6,normaflor és a hasmenés miatt clarex és tasectan.

B6ot és normaflort is szedheted 3x1.

A lényeg h ne száradj ki.Nem lesz az embriónak baja.

Jobbulást!

2016. nov. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

koszi a gyors valaszokat! Kicsit megnyugodtam:)

ma reggelre mar Ferjem is fut wc-re, eleg durva ez a rota virus. Kislanyom bananeves kozben aludt el. :)

2016. nov. 17. 10:51
 10/14 A kérdező kommentje:
5 valaszolo: kislanyomnal sose voltam rosszul eddig "bogyokaval" se. Ez vmi virus volt, ugyanez volt februarban is. Akkor is egy nap csuszassal kaptam el lanyomtol.
2016. nov. 17. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!