Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitetek? Miert kell a...

Segitetek? Miert kell a tudoerlelo? Ezzel meddig huzhatom?

Figyelt kérdés

Bekerultem 2100mehszaja korhazba . Egy hetre . Kaptam tudoerlelot meg gorcsoldot mert gorcsoltem es magnezium hatasara sem mult el.

Orvos aztmondta h a mehnyak egyre jobban tunik el bekell fekudnom mert megrepedhet a burok.

Miert kell a tudoerlelo Es ezzel meddig huzhatom

Szombaton toltom a 30.hetet


2016. nov. 17. 18:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hozzateszem egesznap kemenyedtem es le se szartak..
2016. nov. 17. 23:19
 12/18 anonim ***** válasza:

8# as vagyok


Nekem a doki azt mondta azért nem fektet be,mert ott sem csinálnak semmit, itatnak / infuzio meg nagy dózisban magnéziummeg sok sok pihenés.

Szerinte pihenni otthon jobban tudok a sok magnézium okozta hasmenés meg szintén jobb otthon,mint vmi fertőzést elkapni a kórhàzban.


Pihenj, szedj magnéziumot, igyàl. Nekem pl mondta a doki, hogyha nagyon nagyon nem hasznàl amagnézium, akkor- ahogy fogalmazott kőkorszaki módszer, de- igyak, ami jólesik,màrmint alkoholt. Azt mondta 2cl tömény vagy fél deci bor hetente vagy 4-5 naponta nem àrthat annyit, mint az ha 30 hetesen megszülök. Viszont az izmokat ellazìtja nem mellékesen engem is meg fog nyugtatni.Azaz ebben a helyzetben mindenre gyógyìr. Különösen a vörösbort mondta,mert az még a véreredményeimnek is jót tett volna.

Aztàn 1alkalommal ittam kb 4-5 kis korty bort,akkor màr féltem, hogy beindul a szülés mert nagyon sok fàjàsom volt. Hihetetlen, de esküszöm úgy kiütött, hogy akkor màr hónapok óta nem aludtam olyan jót,sőt a görcsök is több napra megszűntek. Gondolom nem stresszeltem.

Tudtak vmit régen az biztos.

Persze nem ajànlgatom csak leìrtam nekem mit javasolt a dokim.

2016. nov. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azért fizeted a tb-t hogy foglalkozzanak veled, ennyit az egészségügyről.. :(
2016. nov. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
En is ittam regen bort nagyin jol esett de akkor kiprobalom. Mondjuk mar nem gorcsolok meg nem faj a hasam semmi csak bekemenyedik. A baba nagyon aktiv . Viszont igen en is hatalmasat neztem mikor ezeket mondtak es nem foglalkoztak velem. Atjelentkezek egy masik korhazban nem fogok Hatvanba szulni. Viszont ami aggaszt nagyon h kb tegnap ota folyik a tejem nagyon sokat ilyen sargas elotej. Ez baj lehet vagy nem ertem?!
2016. nov. 18. 10:54
 15/18 anonim ***** válasza:

Van akinek hamar elkezd csorogni a teje.Van akinek egyáltalán nem terhesség alatt.

Nincs jelentősége.

#3(azthiszem 3as voltam)

2016. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bocs mégse 3as.4es 😂
2016. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
😃 jo akkor koszonom nem aggodom :) ilyen mehszaj ertekkel ugye nem lehet baj?
2016. nov. 18. 15:41
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha pihengetsz és nem erőlteted meg magad akkor nem 😊

Ha mégis tovább nyilna és megszületne akkor a tüdőérlelő miatt jó eséllyel indulna neki az életnek.

Beszélgess vele,hogy még 6hétig maradjon 😊

#4

2016. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!