Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetes kismama vagyok és a...

16hetes kismama vagyok és a testverem hazahozott egy hányos hasmeneses virust. Elkaptam, ejjel ketszer hanytam es ketszer voltam wc. N. Ugye a babának ettől nem lehet baja?

Figyelt kérdés
2016. nov. 18. 05:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont a folyadékot igyekezz pótolni, és ha nagyon sok kijön akkor azonnal kórház, mert a kiszáradás viszont már veszélyes. Jobbulást!
2016. nov. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hinnem h bármi baja lenne, bár a vége fele veszélyes lehet. Baratnom 35 hetesen esett át ilyenen és a dokija szerint csoda h nem indította el a szülést... De nálad ez meg korai lenne.

Amíg viszont nem jössz teljesen helyre sok folyadék és pihenés m azért ez igencsak igénybe veszi a szervezeteteket.

Jobbulást!

36hkm

2016. nov. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb ennyi idősen kaptam el én is egy hasonlót. Figyelj a só es folyadékpótlásra, ha pedig a víz sem marad még benned, vagy egyáltalán nem csillapodnak a tünetek, menj be a kórházba, kapsz infúziót a kiszáradás veszélye miatt.

Egyébként nem lett semmi baja a babának nálunk :)

2016. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is atestem ilyenen a 17. es a 33. heten. A viz is kijott, viszont masnap estere mar jobban lettem, akkor mar tudtam inni is. A kislanyom egeszsegesen jott vilagra :-)
2016. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

18 hetesen a múlthéten volt benne nekem is részem.Csütörtök délután 3tól kb éjfélig 5-10percenként hánytam vagy ment a hasam.

Igyál valamilyen probiotikumot pl normaflor.És kortyonként iszogass teát vagy vizet.

2016. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!