Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kényelmes kismama nadrág...

Kényelmes kismama nadrág milyet érdemes? Vásároltam egyet, de valahogy nem jó. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy kismama nadrágot, aminek a pocak részénél az az anyag, ami rugalmas talán elasztán, nem pamut hatása van, passzé anyag, eléggé rásimul a pocakomra, zavar, mondhatni nyomja, pedig hihetetlenül nyúlik amúgy ha a kezemmel húzom. Még az első trimeszterben vagyok, szóval nincs óriási hasam, el sem tudom képzelni, hogy ha most zavar, mert eléggé rásimul a hasamra később nagyobb hassal kényelmes lenne..... Igazából ülésnél van gond, állva jó. A farmer kialakítása a derék résznél eléggé csípő fazon, szóval az a része jó és bő is, de lehet állítani gumival, de ez a pocakbetét nagyon testhez álló nem tudom nyúlik-e majd.

Szóval kinek milyen terhes gatya vált be, mást is zavart-e ez a pocakos rész?



2016. nov. 10. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Semmilyen kismama nadrágot nem tűrtem magamon, így a terhesség alatt végig leggings + tunika volt rajtam.
2016. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%

Én is kipróbáltam a kismama nadrágot, de szörnyen idegesített! Vékony alkat vagyok, mindig a csípő nadrágokat szerettem, legyen az farmer, cica, vagy melegítőnaci.

Ugyhogy inkább a kényelmesebb cicanacikat részesítettem előnyben, ami nyúlik, és hogy a pocakom se fázzon meg a hideg időben vettem fel hastartót, ami tartja is a pocakom, és melegen is tartja, mert lényegében olyan mint a derékmelegítő.


35 hkm

2016. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem a h&mes terhes leggings/cicanaci vàlt be, azt hordtam hosszabb felsőkkel. Nekem nagyon sokat tàgult a csìpőm és a fix nadràgokat havonta "nőttem ki" csìpőben, pedig oda aztàn semmit nem hìztam. Főleg most a 3. babàval màr az elején sem volt jó csìpőben a sajàt nacim. Marad a cicanaci.
2016. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen ez a nadrág is egy csípőnaci, csak az a pocakbetét ami eléggé szoros már így a terhesség elején.


Érdekes hogy a 3 válaszolóból mind leggingset, cicanadrágot, harisnyát hordott :) akkor nem én vagyok ezzel a problémával így :)

2016. nov. 10. 16:20
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
En is cicanacit hordtam,es van ket nacim,ami sima nadrag,de nyulos anyaga van.csipo nacik,na en azokat is sokat hordtam terhesen mikor mar nagy volt a pocim.has alatt gomboltam.az egyik ilyenben mentem szulni is.
2016. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Szintén zenész...nekem is nagyon bántja, húzza lefelé a pocakomat a pocakbővítő, ezért leggingset (vagy a most olyan divatos jeggingset - gumírozott derekú csípőfarmert - hordok inkább). Szerencsére fenékre combra nem híztam,így gond nélkül rám jönnek a terhesség előttiek is.

(25 hetes ikres kismama)

2016. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Nekem bejön az a fajta farmer, amit te vettél. Nem biztos, hogy később is kényelmetlen lesz. Nekem az első trimeszterben sokkal érzékenyebb volt a hasam, mint most. Nagyon puffadtam, az émelygés erősödött, ha valami nyomta a pocakomat.

Most jobb sokkal, 23 hetes vagyok. De tudom hordani a csipő fazonú mackókat is, és még van egy olyan nadrágom, ami jó rám a régiek közül, mert bővebb fazon.

Sajnos most hideg van a leggingshez, muszáj valami melegebb alulra.

2016. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A rugalmas anyag tetejénél nincs egy gumi betét?


Csak mert én is ahogy megvettem a nacit olyan 7 hetesen, egyből kifejtettem onnan a gumit és úgy máris nem szorított.

Hamarosan szülök de még mindig jó.


És kaptam kölcsön cuccokat, azokon meg át volt vágva ollóval az a rész. (Ha úgy van beletéve a gumi, hogy hozzá is van varrva a rugalmas anyaghoz, akkor nem nagyon lehet máshogy.

2016. nov. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Maga a pocakresz egy gumis anyag talán passzénak mondják nincs plusz gumicsík benne . Tudom miről írsz utolsó de ez nem olyan.
2016. nov. 10. 18:12
 10/18 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem értem hogy mindenhol azt tanacsolják hogy a pocakot ne szorítsa semmi erre kényelmetlen gatyát készítenek. De lehet nekem is érzékenyebb most a hasam.
2016. nov. 10. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!