Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen orgazmus...

8 hetes terhesen orgazmus okozhat bajt?

Figyelt kérdés

Mióta megtudtam hogy terhes vagyok, azóta nem szexeltünk a férjemmel mert nem kívánom és nem is mertük. Ma viszont orálisan kényeztetett és csiklóorgazmusom volt. Nagyon jó volt, de olyan furán összerándult a méhem talán egy percig, majd kiszűnt.

Lehet ebből baj???



2016. nov. 9. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne izgulj.
2016. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gondot nem okoz, nyugodtan!
2016. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi nektek!
2016. nov. 9. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggodj semmi gond...

En veszelyeztetett terhes voltam, nem is mertunk szeretkezni a ferjemmel, pedig nagyon vagytam ra.

Epp ezert voltak ilyen jellegu almaim, es volt, hogy orgazmusom is volt, arra keltem fel...

2016. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem tilt, nyugodtan mehet a szex egész terhesség alatt. Normális, hogy a méhed keményedik ettől, és nem lesz semmi baj.

Ha kivanod a szexet, kár lenne ezeket az alkalmakat kihagyni. En még jobban kívánom, mint terhesség előtt, és örülök neki, hogy így van.

Esténként be szoktam venni egy magnézium tablettát, akkor szinte alig van görcs.

Nyugi van! Ez az élet szép időszaka, nem kell túlparázni!

2016. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!