Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a görcs 11hetesen?

Normális a görcs 11hetesen?

Figyelt kérdés

11hét 5napos vagyok és menstruáció szerű görcsöm van, nagyon félek mert ez előtti terhességem Missed abbal végződött..

Kb 2nap múlva kellene megjonnie ha nem lennék babás azért írom mert erre is gondoltam hogy ezt érzem


2016. nov. 19. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A szervezeted emlékszik mikor kell megjönnie ezt " jelzi " Nekem 20. Hétig minden hónapban jelzett.. Addig amíg nem vérzel nincs erős fájdalmas görcseid addig nincs baj! Vegyél be magnéziumot és pihenj. 33 hkm
2016. nov. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szedem a magnerot tabit orvos javaslatára 3x2 de nem teljesen veszi ki

Érezném ha baj lenne?

Utrogestant szedek mert előző babánál nem volt szívhang de ott nem éreztem semmit, annyi volt hogy nem voltam rosszul a mellem sem fájt nem is nőtt, most viszont már egy kosár mérettel nagyobb kell

Illetve azért írtam ki a kérdést hajnalban mert nem tudtam aludni borzasztó hányinger gyötört és gyomorfajas ami eddig nem nagyon volt

2016. nov. 19. 07:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Éreznéd ha baj lenne. Nyugi. Pihenj
2016. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. nov. 19. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!