Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak imitt amott a labaimon...

Vannak imitt amott a labaimon es a combjaimon voroses csalankiutes szeru piros foltok. Rz lehet a terhessegtol is? Vagy lehet a terhesseg jele is? Mashol nincsenek.

Figyelt kérdés
Meg mostanaban nagyon csunya a borom az arcom is pattanasos a mellkasomon is van par,de mindigis kuzdottem a pattanasokkal bst mostanaban egy ideje mat nem csak most kezd ujra elojonni de ez lehet a terhesseg is az ok???
2016. nov. 19. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Most valami trend lett direkt idióta kérdéseket kiírni, kritikátlan helyesírással?
2016. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elirtam,mert kapkodtam az irassal,es aki egy kicsit is ertelmes,az megerti,aki meg nem annak nem muszaj elolvasni,s hozza szolni.
2016. nov. 19. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem kicsit vagyok értelmes, de ez a kérdésed szempontjából irreleváns, mert hülye kérdésre csak hülye válasz érkezhet.
2016. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha ez szamodra hulye kerdes,akkor nem muszaj ideszolnod. En csak szeretnem tudni hogy mi lett velem mostansag...mert ezelott nem voltak iyen dolgok...
2016. nov. 19. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na de most terhes vagy vagy nem? Ha igen akkor lehet hormonális gond, de ha meg azt se tudod h terhes vagy e akkor először tesztelj!

Így ebből nem lehet semmit kitalálni Sztem!

2016. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazabol,nagyon ossze vagyok zavarodva mostanaban es feszult,nyugtalan,ideges vagyok es felek mivel volt mar egy vetelesem tavaly. Teszteltem mensi elott par nappal,es negativ lett utoljara majdnem ket hettel ezelott voltunk egyutt,es nem vedekeztunk (szandekosan). Nem tudom hogy mi van ,de akarhogyan is ki kell hogy mutassa ilyenkor mar az igazat nem?? Vagy mensi elott mutathat hamis eredmenyt???
2016. nov. 19. 23:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyám,hát akkor addig tesztelsz,amíg meg nem jön,vagy nem lesz pozitív,vagy meg nem unod.

Mi ezen olyan nehéz? Itt senki nem mondja meg neked,hogy néhány pötty a lábadon terhességet jelent-e!

2016. nov. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!