Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetesen normalis ha ilyen...

12hetesen normalis ha ilyen rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Hasfajas gyomorgorcs fejfajas hanyinger. Szinte semmit nem tudok csinalni, pedig volt 3terhesegem egyikel se volt semmi bajom.
2016. nov. 20. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, minden terhesség más, ha szerencséd van pár hét alatt jobban leszel, de van aki a terhesség vlgéig rosszul van.
2016. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is normális,ez sajnos a terhesség velejárója

Én most vagyok 18 hetes és még mindig jelen van a rosszullét:(

Remélem,Neked hamarosan elmúlik!:)

Boldog babavárást!;)

2016. nov. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most jött ez csak elő, vagy alapból ilyen ez a terhességed?

Mert ha most jött elő, akkor lehet köze nincs a terhességhez, hanem egy vírus okozza, ugyanis most egy ilyen hányásos-hasmenéses vírus van sok helyen. Lehet abba estél bele.

Viszont ha alapból ilyen a terhességed, akkor meg azt mondom, hogy minden terhesség más és más. Ez neked most ilyen. Kisebb-nagyobb megszakításokkal nekem az egész terhességem ilyen volt.

2016. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!