Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van a terhesseg soran fajdalma...

Van a terhesseg soran fajdalmas vizsgalat?

Figyelt kérdés
Most 20 hetes vagyok.Eddig szerencsere nem volt kellemetlen egy vizsgalat sem. Erdekelne h lesz e meg a terhesseg soran olyan vizsgalat ami fajdalommal jarhat? Utolso hetekbe vagy napokba.
2016. nov. 21. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha kézzel kezdi tágítani a méhszájat...de ezt már az utolsó órákba csinálja pár doki
2016. nov. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12 hetes volt kellemetlen... Meg ami fáj az a méhszáj vizsgálat. Legalábbis nekem.. Abba meg bele se merek gondolni milyen lesz mikor kézzel akarja tágítani a méhszájat.. Kicsit tartok tőle.. De ha muszáj akkor ki kell bírni... 33 hkm
2016. nov. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem fajt a mehszaj vizsgálat sem. Mikor mar nagyon szülnöm kellett volna es kétnaponta nézték a mehszajam akkor azt hittem betojok. Szerintem kicsit tágítani próbáltak rajta :(
2016. nov. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Két gyereket szültem most várom a harmadikat.Soha nem próbálta a dokim kézzel tágítani a méhszájat pedig terminustúllépés is volt.Ha bepróbálkozott volna vele már nem lenne a dokim.Ja és mégis 4 ill 2 órás vajúdád után szültem.
2016. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Otszor voltam eddig terhes, de nem volt fajdalmas eddig egyik vizsgalat sem. Nekem a kezzel tagitast sem csinaltak soha, azt szerintem nem is nagyon kellene.
2016. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!