Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vércukormeres fajdalmas?

Vércukormeres fajdalmas?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet hülyenek fogtok nezni, de a vercukor terhelesem magas lett. Dietat kell tartanom ami ok de attol felek kellesz mernem itthon is a vercukrot magamnak etkezes utan. Viszont meg nem volt ilyenben reszem, azt se tudom hogy mukodik ez az egesz es el se tom kepzelni hogy napi tobbszor szurkaljam az ujjam..de csak a fajdalom miatt. Milyen erzes az mennyire faj?

Vervetel stb nincs gondom sot mar szultem is de az ujjbokdosos cukormeres vhogy nagyon elremiszt.

Talan egy gyerekkori rossz elmeny miatt ezzel kapcsolatban de vhogy ettol tartok felek.

Valaki leirna milyen es hogy is kell ezt csinalni?



2016. okt. 18. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Odateszed az ujjadhoz, megnyomsz egy gombot és belelövi a tűt az ujjadba. Különböző fokozatokra lehet állìtani, van olyan amit szinte meg sem érez az ember, de lehet hogy akkor vér sem jön..

Nem vészes

2016. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ahogy mondja az előttem szóló, először én is féltem de gyakorlatilag meg sem érzed...
2016. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valójában nem igazán fájdalmas, csak éppen abban a pillanatban fáj egy picit, amikor a megszúró ceruza tűje egy pillanatra áthatol a bőrön. És utána sem fáj, sokkal kellemetlenebb, amikor nyomkodni kell a megszúrt ujjat, hogy valamennyi vér kijöjjön a szúrási pontnál. Persze a napi többszöri megszúrás, különösen ugyanannál az ujjbegynél már lehet kellemetlen, ha a több egymás melletti szúrás kezd fájni.
2016. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne e mutatóujjad szúrd, és ne a tapintó felületet, hanem kicsit oldalt, ott nem olyan érzékeny.
2016. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én itthon naponta mértem magamnak, mert terhesség előtt is volt problémám így volt itthon mérő. Úgy meglehet szokni mint a sicc, én már szinte fel se veszem.
2016. okt. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!