Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Le szeretném mondani a védőnőt...

Le szeretném mondani a védőnőt, mert ma minden előzetes bejelentés nélkül beállított. Kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Ez még hagyján, de arra kellett feleszmélnem, hogy az előszobámban áll, hívatlanul. Nagyon, de nagyon megijedtem. Kileste a múltkor, hogy hol van a kapukulcs helye (a kerítés belsejébe rakjuk, csak családtagok járnak hozzánk), erre ő meg bepofátlankodik ma. Nem érzem magam így biztonságban :( Van lehetőségem nem tartani igényt rá? Semmi hasznosat nem mondott eddig, ha kérdésem van máshonnan informálódok.
2016. nov. 21. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez kb betörés
2016. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Feljelentheted a rendőrségen betörésért, és a vezető védőnőnél is panaszt tehetsz.
2016. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Első körben kérdezd meg, h lehetséges-e csere (nem tudom, mekkora településen éltek, van-e lehetőség más védőnőhöz kérni magad, szóval ha csak ez az egy van, akkor bocsi).


Azt, h bejelentés nélkül becsenget még benyelném, de hogy be is jön a házba, na az gáz. Nyitott ajtón se megyek be csak úgy idegen lakásba... Ezt nyugodtan említsd meg.

2016. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
3-as vagyok, kiegészítés: hogy pontosan hol tudod lemondani, hát ez jó kérdés. Én nálunk bemennék a gyerekorvosi rendelőbe, első körben. Itt több védőnő van, körzetek (utcák szerint), megpróbálnám magam így átkérni máshoz. Kis településen gondolom jegyző tud segíteni.
2016. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A fő vèdőnőnèl lehet lemondani/panaszt tennI!

En nem tűrnèm

2016. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Lemondani nem lehet de cserélni megprobálhatod.
2016. nov. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
És akkor már azon is gondolkodj el, hogy nem csak ő leshette ki, hogy hova teszed a kulcsot, hanem bárki más is, szóval tényleg nem vagy biztonságban...
2016. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó, pont, hogy cserélni nem lehet,lemondani simàn.

Ìrsz egy nyilatkozatot,amit odaadsz a védőnőnek és,hogy ne tudjon mismàsolni a vezető védőnőnek is. Ők majd értesìtik a gyermekjólétit akik egyszer kimennek körbenézni, ha minden oké,akkor ennyi,majd a gyerekdoki leigazolja a kötelező oltàsokat a gyermekjólétinek és kész( mert az oltàsokat szigorúbban veszik ebben az esetben, hogy biztos megkapta- e a gyerek, mintha van védőnőd).

A gyerekorvossal mindenképpen te közöld hogy nem lesz védőnőd, mert őt is értesìtik majd és jobb ha tőled tudja meg.

Màs dolgod nincs.

2016. nov. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Lelehet mondani. Es azert irtam, hogy kinèl mert mi is lemondtuk hasonlò okok miatt! Egyre több az ilyen v. Hasonlo vedono
2016. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Lelehet mondani. Es azert irtam, hogy kinèl mert mi is lemondtuk hasonlò okok miatt! Egyre több az ilyen v. Hasonlo vedono es rengetegen panaszkodnak rajuk..*
2016. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!