Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt itt valakinek mélyen...

Volt itt valakinek mélyen tapadó, méhszájhoz közel levő méhlepénye? Miket szabadott csinálni nektek?

Figyelt kérdés
Én megkérdeztem az orvosomat, de szerintem elviccelte a dolgot. 14 hetes vagyok.
2016. nov. 21. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szinte semmit.. Házas élet... Nuku.. Nehéz fizikai munkát felejtsd el
2016. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tiltott volt a szex, de semmi egyéb. Pár hét múlva, ahogy nőtt a méhem, odébb is került, így szabad volt a pálya az együttlétekhez. Pihenést nem javasolta az orvos.
2016. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én barnáztam is ha mozogtam! Így semmi feküdttem wc ig mentem el csak meg fürdeni! Nem emelhettem később sem meg no szex!
2016. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves harmadik, hanyadik héten barnáztál? Ha nem titok :) Mert én 6-7 és azóta semmi, remélem így is marad, de szeretnék felkészülni ha esetleg később várható még.
2016. nov. 22. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok! 12 hétig de csak ha mozogtam. De 9 hetesen mentem ügyeletre. Utánna mondták mi a helyzet és vigyáztam addig míg míg nem mondta a doki hogy a méhlepény felvándorolt ahogy nött a méh. Most vagyok 20 hetes már sétálok mozgok minden ok. De nagyon picit még mindíg rajta van. Csak no szex van. De amúgy mindent csinálok teszek veszek lazán.
2016. nov. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy megirtad :) nagyon hasznos volt, mert en csak setalgatni szeretnek. :)
2016. nov. 23. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!