Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami bevalt praktika a...

Valami bevalt praktika a terhesseg eleji iszonyatos faradtsagra?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok, de egesznap olyan iszonyatosan faradt vagyok, jogy majd elalszom, alig virom nyitva tartani a szemem.
2016. nov. 21. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem bevalt, amit dokim ajanlott. Ne lustuljak el. Setaljak tegyek-vegyek, es tobb energiam lesz.:)
2016. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első babámmal muszáj volt pihennem mert volt gond 12 hetes koromig de utána kegyetlen volt visszarázódni a mindennapokba, a munkába. De addig is hiába pihentem majd meghaltam. Rosszul viseltem.

Most második babával vagyok 8 hetes és estére mint akit fejbevertek de azt hiszem jót tesz, hogy muszáj menni meg tenni a dolgomat. Furcsa módon pont azokon a napokon érzem magam jobban, amikor időm sincs lustulni.

2016. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az alvás a legjobb.

Hacsak teheted aludj, amikor elfáradtál.


Én most a negyediket várom, és bizony az elején volt olyan, hogy mire munkából mindenkit elhoztam iskolából-óvodából, és haza értünk, összerogytam a kanapén és beszunnyadtam.


Persze aktívnak kell lenni, de ha egyszer elfáradtál, akkor pihenni kell.

2016. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En is 5 hetes vagyok, de szerencsere nem erzem olyan veszesnek a faradtsagot. Kicsit azert neha en is elanyatlanodom. Olyankor erot veszek magamon es elkezdek valamit csinalni. Elsetalok a boltba masnapra bevasarolni, vagy neki kezdek vasalni, pakolaszni. Ha elkezdek csinalni valamit, akkor jobb, mert elvonom a figyelmem az almossagtol. Egyebkent pedig ugy vagyok vele, hogy ha nagyon almos vagyok, akkor sem akarok aludni, mert nekem akkor mar este nem megy az alvas es csak forgolodok, meg izgulok, hogy majd hogy lesz ez a babazas dolog :D elkepzelem a szulest, az elso pillanatot, amikor a karomba veszem es hasonlok. Ezektol a gondolatoktol meg annyira beporgok, hogy egesz ejjel csak vigyorogva fekszem az agyban :D szoval inkabb megallom, hogy delutan ne alukaljak, mert 1-2 ora szundiert nem eri meg, hogy egesz ejjel nyitott szemmel almodozzak :)
2016. nov. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vasat írt fel a doki, hogy attól vagy magától múlt el, azt nem tudom.
2016. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes vagyok, de egész nap aludnék. Van egy 5 évesem, őt oviba viszem, boltba megyek, takaritgatok, főzök, mosok, de alig várom, hogy végezzek.

Mivel véreztem és görcsölgetek kaptam utrogestant, attól meg még szédülök is, és ha sokat megyek fájdogál a hasam alja, így én mindig alszom ebéd után. Este már 8kor alszom, nem tudom nyitvatartani a szemem, de reggel jó, ha 4-5ig tudok aludni. (Felkelek pisilni és nem tudok visszaaludni, pedig álmos vagyok. És akkor is így voltam amikor nem aludtam délután.)

2016. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!