Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Savra eddig nektek...

Kismamák! Savra eddig nektek milyen házi praktika vált be? Nektek mikor kezdődött?

Figyelt kérdés
26 hkm
2016. júl. 15. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Friss citrom facsart leve. Lugosítás!!!
2016. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szénhidrát diéta oldotta meg a problémát..
2016. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én hideg házi tejet ittam rá.
2016. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokszor eszem kevesebbet! A szénhidrát diéta nálam szóba sem jöhet, mivel 59 kiló vagyok 30 hetesen...
2016. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a szénhidrát diéta oldotta meg. Nem emlékszem mikor kezdődött
2016. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Cukormentes Renniet szoktam bevenni, és kerülöm a savas ételeket. Eleve refluxos vagyok, így az elejétől kínoz a savtúltengés, amire most egyéb gyógyszert nem lehet szedni.

Citrom vagy tej nálam nem pálya, a felmaródást csak súlyosbítja.

2016. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmi. Egy rakás párna aludni, a vállam is ki kellett támasztani, így ritkán keltem fel savra a számban.

Kb 30 hetes koromra durva lett. Előtte inkább csak gyomorégés volt, arra még jó volt az étrendi változtatás. Később már édes kevés a refluxra.

2016. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia, nálam kb a 8-9. hétnél kezdődött, és három dolog vált be: lúgos víz, kígyóuborka, cukormentes rennie. A lényeg a lúgosítás. 23hkm
2016. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak az aloe vera gelt mulasztotta el. De az teljesen.
2016. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!