Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél normális,...

Korai terhességnél normális, hogy nagyon szúr egyik oldalon a petefészkemnél?

Figyelt kérdés

4+5 napon vagyok; lombikkal sikerült. Egyelőre csak vérvétellel igazolták a terhességet, jövő héten kell majd UH-ra mennem.

De! 1-2 napja feszülgetnek a petefészkeim. Ma, ahogyan próbáltam felkelni az ágyból, nagyon éles fájdalom nyilallt a jobb petefészkemnél (mintha becsípődött volna). Kb. 1 percig talpra sem tudtam állni. Utána jobb lett, de azóta is enyhén, folyamatosan érzem azt a felemet. Normális ez így?


2016. nov. 23. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Valamennyi fájdalom, görcs normális.

Viszont, ha olyan erős, hogy nem tudsz felegyenesedni, vagy állandóan érzed, inkább menj vissza a dokihoz!

2016. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most írtam egy másik kérdéshez, én nem tudtam a jobb lábamra állni annyira sugárzott combtőbe a fájdalom 7 hetesen. Engem simán elláttak az ügyeleten, nem zavartak el, volt UH meg vizsgálat, azt mondták minden rendben. Szerintem menj be! Ha nem ment a felállás, akkor megér egy vizsgálatot.
2016. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!