Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl lassú szívverés 6 hetesen?

Túl lassú szívverés 6 hetesen?

Figyelt kérdés
Azért mentem ilyen hamar, mert naptár szerint 8 hetes lennék, bár sejtettem, hogy később fogant, de nem voltam biztos benne mekkora lehet. A probléma az volt, hogy a pulzálás lassabb volt az én pulzusomnál is. 1 hét múlva vissza kell mennem, de nagyon kicsi esélyt adott a doki rá, hogy működő terhesség lesz. Csupa olyat látok, hogy azért aggódnak, mert ilyenkor nincs még szívhang, de ilyesmiről senki nem írt. Esetleg van valakinek hasonló tapasztalata?

2016. nov. 23. 08:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
én még akkor sem adtam, fel mikor azt mondták egyáltalán nem volt még szívverés, (ráadásul véreztem is) de bíztam benne hogy lesz, és lett. most itt mozog a hasamba, 20 hetes vagyok. már meg volt a második genetika is :), már csak a szülést várom, nagyon, amitől nem félek. vagyis így állok hozzá! néha többször biztatom, magam, egy nap. hogy minden jó lesz, gyors szülés lesz!
2016. nov. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A műtűt nem vészes, ne foglalkozz ezzel. Inkább bizakodj ezerrel, semmi sincs veszve, minden rendben lesz. Drukkolok!
2016. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok pozitív dolgokkal visszatérni, a petezsák nőtt, a tüneteim megvannak, tehát a testem úgy viselkedik, mintha terhes lennék, de már meg sem találtuk benne a kis pocaklakót, pedig nagyon sokáig kereste a doki. Valószínűleg elhalt még akkor a napokban. :( Holnap be kell mennem a kórházba, hogy megerősítse egy szonográfus is és a továbbiakat tudjátok. Ha valakit érdekel, akkor leírom majd mi volt. Azért köszi mindenkinek a bíztatást!
2016. nov. 29. 21:14
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnalom☹
2016. nov. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Kérlek írd meg mi volt!
2018. dec. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!