Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A lassú anyacsere lehet a...

A lassú anyacsere lehet a terhesség egyik korai jele?

Figyelt kérdés
19.én kéne megjönnie de eddig semmi előjel nincs a menstruációra . Remélem nem vagyok viselős. Egyébként ugyan annyit eszem mint eddig .. Valamiért nincs reggeli székletem. Nap közben is nagyon erőltetnem kell hogy valami jöjjön.Nagyon gyorsan elfáradok ... Délutáni alvás szinte bevett szokás lett .2hete szeretkeztem a barátommal. Védekeztünk de a gumi belém esettˇ kiszedtük, állítólag kint volt a lényeg tehát nem mehetett belém..Mondta ő de volt egy pici részlet amikor felhevültünk és kb 5 percig gumi nélkül ment az aktus , de nem ment el.

2015. szept. 17. 20:02
 1/7 A kérdező kommentje:
*g bocsánat.
2015. szept. 17. 20:03
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Igen, lehetsz terhes. Amit műveltetek az nem védekezés.

Pearl index 35, ezt fejeli meg egy lecsúszott gumi.

Én nem lennék nyugodt.


A székrekedés nem terhességi tünet kifejezetten, de ez nem jelenti azt, hogy nem maszatoltátok ügyesen össze azt a babát.

2015. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ebből tudtam,hogy baba van mindhàromszor,mert mesi előtt hasmenés helyett szorulàsom volt. De nem mindenkinél van ìgy.
2015. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mindkétszer szorulàsom volt, mielőtt meg kellett volna jönnie, szóval simán lehet ez a jel.

Másodszor ebből gondoltam.

2015. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy ennyitől terhes leszel, de esély van rá, mert "heveskedtetek". Mondjuk általában nem székletből, hanem vizeletből szokás megállapítani a terhességet, próbálkozz inkább azzal.
2015. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy hétig nem tudtam menni nagy vécére,mielőtt pozitívat teszteltem. Ebből gondoltam,hogy itt változások mennek végbe.
2015. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Változások mennek végbélbe.
2015. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!