Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizesedés az mindig latvanyo...

A vizesedés az mindig latvanyos? Hogy tudom megallapitani, hogy vizesedek e?

Figyelt kérdés
Arra gyanakszom, hogy vizesedek, de inkabb a vadlim, terdem kornyeken. Latszani szinte semmi nem latszik, de fura (bőr)feszulest erzek terdtol lefele..

2016. nov. 23. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát eleve megvastagszik az egész testrész ami vizesedik, ha nem látod vastagabbnak, akkor nagyon nagy gáz nem lehet.

Amúgy meg benyomod az ujjaddal és ha fehér marad egy-két másodpercig a bőr, akkor van ott némi víz.

2016. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vizesedsz, még a takaró is gyűrődést hagy a börödön. Nyomd a körmöd a bőrödbe, ha sokáig ott marad a nyoma, az vizesedést jelez.
2016. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb mindenképpen látszik. Eleinte lehet, hogy nem, de ahogy egyre több víz gyűlik fel a szövetekben, egyre látványosabb lesz.
2016. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak tippeltem h vizesedek, mivel a zoknim elég gyorsan megmarad és elég melyen a bokamon. Emellett a gyűrűk nem akart úgy rám jönni mint eddig. Mikor nov2-ÁN voltam vedononel 3kg pluszos volt pedig a legtöbb eddig 1kg volt. Ezután 15en vissza kellett mennem ahol viszon 4kg pluszt mutatott a mérleg két hét alatt.... na ekkor tudtuk h ez bizony víz, meg ha nem is látványos. De én is úgy láttam h nyomkodtam a lábon és fehéren vilagitott egy kis ideig. Uh ebből láttam.

Üdv

37hkm

2016. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én abból tudtam, hogy vizesedik a bokám, hogy a zokni elszorította. Valamint a kis nyári szandálom pántját alig bírtam becsatolni. Meg látszott is rajta, hogy sokkal nagyobb. Szülés után olyan büszke voltam a vékony bokámra XD. Most már újra jó a szandi.
2016. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!