Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt így valaki hogy nem...

Volt így valaki hogy nem tudta az orvos megállapítani a terhességet?

Figyelt kérdés

E szerdára kellett volna meg jönie, de azóta sem jött meg. Sosem szokott késni, és szedek szív gyógyszert, vagyis vérnyomás csökkentőt, sajnos, van szív ritmus zavarom is.ezért tegnap elmentem nőgyógyászhoz meg is vizsgált de nem tudta megállapítani hogy mitől késik, azt mondta lát valamit de nem tudja hogy most hemetomia vagy kicsi terhesség?!


Ez számomra borzasztó egy nőgyógyász ne tudja megállapítani!!!!


Létezik ilyen a mai világban? Volt így valaki hogy terhesség volt és el nézte az orvos? Nagyon szépen köszönöm előre is a választ.


2016. márc. 26. 07:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korán mentél. Ilyenkor még nem látnak semmit. Vegyél egy tesztet, az már kimutatja, ha terhes vagy.
2016. márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Fogok venni tesztet ma délután munka után de az még odébb van. Az orvos azt mondta menjek vissza egy hét múlva. De könyörgöm össze lehet téveszteni egy kis terhességet vérömleny vagy mit tudom én :-(?
2016. márc. 26. 08:08
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem túl korszerű a gép, akkor lehet, tényleg nem úgy látta!

Lehet egy későbbi peteérés, és az miatt se biztos, hogy pontosan látható volt.

2016. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira az elején vagy meg ( ha babás vagy) akkor bizonyára igen.

majd a teszt megmondja Mizu ! :)

2016. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Igen, van ilyenen. Sőt olyan is van, hogy akinek késik, az képes előbb megnézni egy tesztet, utánaolvasni neten, ha pozitív akkor mikor érdemes először orvoshoz menni és nem hisztériázni olyanért, amihez nem is ért.
2016. márc. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, egy sima picike ultrahangon, mint amilyen pl. egy sztk-s nőgyógyászaton van, azzal ilyenkor még nem sok mindent látnak. Vegyél tesztet, az előbb mutatja.
2016. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%

Ennyire korai terhességnél (ha az egyáltalán) nem lehet biztosat mondani.


Számomra az az elfogadhatatlan, ha a doki tuti választ mondott volna 2 napos késésnél. Még szuper gép esetében is csak tüneteket lát, ami másra is utalhat, így nem mondhat biztosat.


Te mentél túl korán, főleg, hogy még tesztelni sem teszteltél, ne a dokit hibáztasd.

2016. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat kedves utolsó, már azért mert én nem tesztelek menstruáció előtt több nappal és nem kérdezem itt a gyakorin hogy halvány? Látjátok? Lehet még pozitív!? Mindig menstruáció kimaradások után kell tesztelni, és különben is írtam hogy gyógyszert szedek két fajtát is.
2016. márc. 26. 08:37
 9/27 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat! Hirtelen felindulásból írtam már meg is bántam! Köszönöm hogy írtatok. Csak ideges vagyok.sajnálom
2016. márc. 26. 08:41
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mensi előtt tesztelni de dokihoz sem rohangál senki 2 napos késéssel! 2 hét késés után látszódik embrió jó esetben szivhanggal. Nem a dokid volt hülye, te voltál tudatlan hozzá, előbb teszt, mivel már késik, aztán a pozitiv teszt után 2-3 HÉTTEL mehetsz dokihoz hogy lásson is valamit!
2016. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!