Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem vágyom arra higy anya...

Nem vágyom arra higy anya legyek . Ez megváltizhat? 27 N

Figyelt kérdés
Most ugy néz ki terhes vagyok a ferjem meg nem tudja de nen ugralok örömömben olyan semleges erzes .a fejembe a pozitiv es a negativ hatasait sorolgatom. Lőttek a nyaralásnak.....
2016. nov. 23. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy áll a dologhoz és aztán máshogyan alakulnak az érzései. Van, aki a terhesség alatt csattan szét az örömtől, aztán depressziós lesz. Van, akinek pedig fordítva. Persze, hogy változhat! Hányadik hétben vagy? Hallottad már a szívhangját? Még csak egy kis pöttyöt látsz, vagy már maga a baba is látható az ultrahangon? Gondolom, nagyon az elején vagy és még se szívhang, se baba, csak egy fekete pötty. Ez még nem annyira realizálja sok nőben a dolgot. De amikor meghallod a kis szívének a dobogását, akkor nagy eséllyel elszállsz majd te is :)
2016. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

És sohasem akartál gyereket? Mindig is úgy tervezted, hogy kettesben öregedtek meg a férjeddel?


Vagy csak most, hogy tudod, hogy terhes vagy, most érzel így?


Én olyan semleges voltam, pedig terveztük. Tudtam, hogy jön, de nem voltam az a rózsaszín ködös babamaszlagos kismama. 37. hétig dolgoztam sörözőben, elmentem a kötelező vizsgálatokra, magán dokihoz jártam, és ennyi. Vásárolni is csak a legvégén vásároltam. Nem éreztem azt az eufóriát. Nem voltak kismama ruháim sem, csak 2 farmer.

Most 3,5 éves a fiunk, szeretjük, boldog család vagyunk.

2016. nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak teszt. A hormonbroblemam miatt azt hittem soha nem lesz gyerek. Vagy ha igen akkor is előtte kezelésekre kellesz jarjak.
2016. nov. 23. 11:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hittem sosem tudok majd teherbe esni. Progeszteronom alacsony es kb 2 évig szinte mindig volt hüvelyfertőzésem nem tudom hogyan alakult ki es egyszer csak vege lett. Szerintem évek alatt bebeszeltem magamnak hogy nem lesz de nem is kéne....
2016. nov. 23. 12:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is 27 vagyok. Mi terveztük a babá,mikor a pozitív teszt a kezemben volt őszintén én sem ujjongtam. Ugyanezek jártak a fejemben,hogy az eddigi életemnek szinte vége,minden meg fog változni és,hogy biztos akarom-e én ezt... A 12.heti ultrahangon fordult meg valami,mikor láttam azt a picike életet. Pár centis csak mégis külön életet él odabent,azt hiszem akkor történt,hogy eljutott a tudatomig,hogy már anya vagyok, ő érte én felelek és meg kell tennem mindent,higy egészséges és boldog legyen. Beszélgess erről nyugodtan a pároddal,én is elmondtam neki a félelmeimet,sokkal jobban éreztem magam tőle. 20hkm
2016. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel egyáltalán nem vagy egyedül!

Mi terveztük a babát. De amikor megláttam a pozitív tesztet háát.. Nem tudom.. Örültem is de közben egy világ omlott össze bennem:) Pánikoltam, hogy most mi lesz velem,vége az addigi kényelmes kis életemnek,oda a szabadság és a hasonló gondolatok..

De ahogyan telt az idő,ultrahangok,8.hét szívverés,12-16.hét hogy megtudtuk kislányunk lesz,17.hét, hogy éreztem az első magzatmozgást...Mind mint közelebb vitt az anyaság felé:) A végén már majd ki csattantam a boldogságtól,vágytól, hogy mikor tarthatom végre a karomban. Én úgy gondolom ez egy folyamat..Egy 9 hónapos folyamat:) Nem csak gyerek születik hanem anya is és persze édesapa is ;) Ugyan voltak félelmek,hogy menni fog e,nem leszek képes rá bla bla... De ez elmúlt.. Olyannyira, hogy tervezetten most várjuk a második kis bébinket ;) Most is vannak gondolatok.. De azért már tudom, hogy minden-minden megéri érte/értük.. Hidd el nekem.. Most még felfoghatatlan annak akinek nincs gyereke.. De ha a kezedben tartod olyan természetes lesz, hogy Van!

Sok sikert! Nincs félni valód! A gondolataid pedig normálisak..

2016. nov. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi csajok ez jól esett. remélem meg is marad a baba , még tényleg csak pár napos a dolog
2016. nov. 23. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 27 vagyok, terveztük a babát és rögtön az első hónapban pozitívat teszteltem. Örültem, de aztán eszembe jutott, hogy vajon kell-e ez már most nekem... aztán pár nap múlva elkezdtem pecsételni, majd vérezni és eltűnt a baba. Akkor döbbentem rá, hogy igen, nagyon akartam. Szerencsére a 2. hónapban is összejött, most 5 hete vagyok és bagyon örülök, csak még nem merem beleélni magam.
2016. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szintén 27 vagyok, és terveztük. Ettől függetlenül amikor megláttam a tesztet, nem ujjongtam. Csak ültem, és nem éreztem semmit. Akkor változott, amikor elkezdtem vérezni, akkor nem bírtam abbahagyni a sírást. Szerencsére semmi baj, lila köd most sincs még, de gondolom az majd jön valamikor.
2016. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!