Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hányásra infúziót kapsz,...

Ha hányásra infúziót kapsz, ha lecspeg, hazamehetsz?

Figyelt kérdés
Vagy ott kell aludni?
2016. nov. 23. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden korhaz, orvos, ember mas. En egy ejszakat ott kellett maradjak.
2016. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jobb lett az infuzio után, jobban érezted magad?
2016. nov. 23. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen kicsit job volt. Nem voltam olyan "faradt" frissebb lettem
2016. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A helyzettől is függ. Mi okozza a hányást, mellé mennyire tudsz bevinni folyadékot.


8 hónapos terhesen benyaltam egy hányós vírust, fél óránként, előzmény nélkül úgy jött ki belőlem a cucc, mint egy ipari főnyomócsőből. A biztonság kedvéért bementünk a szülészetre, hogy mondjanak rá valamit. Mondták, hogy ha már ott vagyok, rákötnek CTG-re, de önmagában nem vészes a hányás, jobb, mintha hasmenésem lenne.

Annyiból volt ciki, hogy a kifejezett kérésem ellenére sem vödröt, hanem egy 2 cm mély, bő tenyérnyi vesetálat hoztak. Amikor éreztem, hogy feltör, letéptem a CTG zsinórjait magamról és épphogy rá tudtam vetődni a WC-re. Jutott mellé is.

Mondjuk szóltam, hogy a vesetál kevés lesz...


De odafigyeltem, hogy kis kortyokban igyak és rehidratáló oldatot is sokat ittam. Akkor a CTG szétbarmolása után hazaengedtek. A rekeszizmomban utána napokig izomláz volt, de nem lett bajom.

2016. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. nov. 23. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem 3 napig bent tartottak. Nyáron a 40 fokban állandóan hánytam. Kaptam az infúzióba hányáscsökkentő gyógyszert is. 8 hetes terhes voltam.
2016. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs az offert kedves kerdezo, de megdobbentett, h az egyik valaszolot beengedtek a szuleszetre ugy h hanyt!

Rajtam a 39. Heten ment at egy ilyen virus. Hivtam a dokimat h mi legyen, menjek e nstre. Azt mondta h a kozelebe ne merjek menni a szuleszetnek igy. Mondjuk akkor azert ezen en is csodalkoztam, h mi van ha epp beindul a szules, akkor hova menjek?

Nagyon emlekszem, ez egy hetfoi napon volt, csutortokon szultem. (amugy egy nap alatt atment rajtam a virus)

2016. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!