Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lelkiismeretfurdalásom támad,...

Lelkiismeretfurdalásom támad, ha eszem. Ez normális?

Figyelt kérdés

Amíg dolgoztam, addig 25 perces szünetben ettem keveset, vékony voltam, meg amúgy sem bírtam az idegtől enni. Már az elvette a kedvemet, hogy be kellett menni a gyárba. Amióta itthon vagyok, rengeteget eszem, mondjuk ugyanúgy napi 3x, van amikor reggelizni se jut időm, de utána bepótolom. Ma így nézett ki:

- reggeli: egy szelet kenyér, pár db szalonna, almapaprika

- ebéd: pataki tálban sült tarja káposztaágyon, tejfelesen

- uzsonna: rántott husis szendvics

- vacsora: 2 tányér lecsó, egy zacskó chips, egy tábla csoki

Mondjuk a csoki és a chips szerintem a terhességem óta először volt a listán... de többször van rajta mekis kaja, mikor páromra várok, mindig eszem mekit, mert csak a mekibe tudok beülni azon a környéken és nem akarok egy órát várni. Néha anyáéknál szoktam aludni, mert olyan helyen lakunk, ahol nincs világítás és, ha párom éjszakás, vagy túlórázik, akkor mindig anyáéknál várom meg. Ma anyáéknál ettem a lecsót, és lelki furdalásom támadt, hogy az ő kajájukat eszem. Pedig adnak szívesen mindent nekünk... otthon sosincs lelki furdalásom, bár próbálok kevesebbet enni.


2016. nov. 23. 20:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez normális vagy a segítség, hájas disznó leszek szindróma? Vagy szimplán hülye vagyok és amúgy senki sem sajnálja tőlem az ételt?
2016. nov. 23. 20:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Azert esz nelkul nem kell falni. Majd azt veszed eszre, hogy felszaladt 25 kg...
2016. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülye vagy. Mondjuk a vacsorát kicsit tényleg megnyomtad
2016. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jelen esetben nem az evéssel van a baj, hanem az ételek minőségével.
2016. nov. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát,alapvetően a napi kajád nem lenne sok,kivéve a vacsora,az rengeteg volt.

Tényleg betoltál még 2 tanyér lecsó után egy tábla csokit???

Az a baj,hogy eddig nem ennyit ettél. Hamar meg fog látszani,ha nem figyelsz. 3 helyett egyél 5ször és egyszerre kevesebbet.

2016. nov. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sz.art eszel sz.arral. Gondolom, a tarja es a lecsó sem reform konyhatechnikai eljárásokkal készült. 18 kilót szedtem fel egeszseges eletmod mellett. Semmi meki, nagyon pici edesseg, semmi chips és minden ételt egészséges verzióban készitek el. 8kg a baba es a tartozekai, 2 kg a vizesedestol,a tobbi zsír.

Gondold át szerintem az étkezésed.

2016. nov. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem sok. Én nem vagyok terhes, de így is többet eszem. Ja és 165 cm, 49 kg vagyok. Ettől kevesebbet ennék, mint amit leírtál, szerintem összeesnék.
2016. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!