Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegség...

Terhességi cukorbetegség alatt ugye nem lehet 3in1 vagy 2in1 kávét inni? Pedig úgy kívánom!

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Igyál rendes kávét! tegyél bele xilitet, és tejszínt, az jó zsíros, nem dobja meg a vércukrodat úgy. De egy másfél deci tej nekem belefért tízóraira, mikor terhescukros voltam. Amúgy meg olvasd el, mi van a csomagolására írva, hány g CH, és mi van benne.
2016. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Azért nem fér bele m normál cukor van benne ami a terhességi és más dietaba se szabadna enni. Hivatalosan az én diéta előírásomban a tiltott élelmiszerek között volt a mez, cukor, barna cukor is. De volt h pl szülinapomon hagytam a csudába. Aznap bűnöző voltam. 🙂

Üdv

38hkm

2016. nov. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 2in1-ben nincs cukor, viszont a kávékrémpor az, amiben glükózszirup van. Na de most őszintén, grammokról beszélünk, ez nem mennyiség, ennyi erővel ne egyél meg két gerezd almát, mert abban meg gyümölcscukor van.


Én IR-es vagyok, terhesség alatt is odafigyeltem az étkezésre, de azért nem ennyire spártai módon. Előtte meg fogytam 40 kilót (nem elírás) úgy, hogy nap-mint nap ittam egy-két 2in1 kávét.

2016. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Kedves 3-as, a gyümölcsben lévő cukor nem úgy szívódik fel, mint a finomított kristálycukor.


Egyébként a tejpor miatt az is kérdéses, hogy milyen napszakban innád.

Mert tejet pl. délelőtt 10 előtt nem szabad inni, hiába alacsony viszonylag a ch tartalma, gyorsan felszívódik...


Én is iszom reggeli kávét, instant kávé + édesítőszer + vagy egy pötty tejszín (én kikísérleteztem önellenőrzéssel, hogy ennyi belefér), de nagyon finom pl. kókusztejporral.

2016. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves #4-es, én kizárólag a 2in1 kávéról beszéltem, abban nincs kristálycukor. A 2in1 instant kávéból és kávékrémporból áll, utóbbiban van glükózszirup, ami nem annyira hurrádejó, de szerintem ilyen mennyiségben elmegy. Tejes dolgot nem tartalmaz a 2in1 kávé, mert a tejpor tök más dolog, mint a kávékrémpor.


A 3in1 természetesen szerintem sem játszik, de egy 2in1-től szerintem nem dől össze a világ.

2016. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ezt benéztem, tényleg.

Sajnálom

4

2016. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!